ZWCAD 2020 Standard - licencja roczna

ZWCAD 2020 Standard - licencja roczna
Oblicz ratę

Opis produktu

ZWCAD 2020 Standard opiera się na platformie ZWCAD 2019, ale została poszerzona o pakiet nowych narzędzie takich jak, zestawienia tabelaryczne danych obiektów, edytor LISP, kreskowanie z tłem.
 
Najważniejsze nowości w wersji ZWCAD 2020:
 • Tabelaryczne zestawienie właściwości obiektów - za pomocą nowej funkcji szybko utworzymy tabelaryczne zestawienie cech wybranych obiektów. Możemy je wstawić do tabeli w rysunku lub zapisać do zewnętrznego pliku w formacie arkusza kalkulacyjnego.
   
 • Edytor LISP - Jeśli tworzysz programy w języku LISP - Debugger LISP jest dla Ciebie. Pomaga on łatwo debugować i modyfikować programy LISP poprzez śledzenie wartości zmiennych i wykonywanie kodu krok po kroku.
 • Tło kreskowania - Możemy tworzyć kreskowanie zintegrowane z tłem, osobno ustawiając kolor wzoru kreskowania, a osobno kolor tła.
 • Dopasowanie widoku do rzutni - Dzięki nowemu poleceniu łatwo dopasujemy kąt obrotu i skalę widoku w rzutni.
 • Zaznaczanie nakładających się obiektów - Jeśli obiekty nakładają się na siebie trudno poprawnie wybrać ten, który chcesz. Teraz to już nie jest problem - klikając na nakładające się obiekty, pojawi się okno dialogowe o nazwie "Wybrany zbiór", tak abyś mógł wybrać potrzebny obiekt.
 • Szybsza obsługa plików rysunkowych dwg - Dzięki optymalizacji pod procesory wielordzeniowe w ZWCAD 2020 przyśpieszyliśmy proces otwierania i zamykania plików dwg o kilkadziesiąt procent.
Wybrane inne nowe funkcje i ulepszenia:
 • menadżer podkładów PDF,
 • bardziej dokładna funkcja zamiany tekstów na polilinie poleceniem TXTEXP,
 • polecenie TK podczas rysowania i edycji pozwalające na rysowanie linii pomocniczych.

UWAGA! Wersja Standard różni się od wersji PRO i NIE zawiera:
 • obsługi brył 3D (z poleceniem region),
 • możliwości uruchamiania aplikacji zewnętrznych za wyjątkiem LISPa,
 • możliwości podpisywania cyfrowego plików dwg.
 
ZWCAD 2020 zabezpieczony kluczem sprzętowym USB.

Klucz sprzętowy przypomina pendrivie, wystarczy go włożyć do portu USB komputera, aby ZWCAD odczytał licencję. Program można zainstalować na wszystkich komputerach i tylko przekładać klucz pomiędzy stanowiskami.

Klucz powinien być włożony do komputera przed uruchomieniem ZWCAD i może zostać wyjęty po zamknięciu programu.

UWAGA. Nie wydajemy duplikatów klucza w przypadku jego zgubienia. Jeśli klucz jest uszkodzony mechanicznie lub elektronicznie, to można go wymienić na sprawny klucz.
 
ZWCAD 2020 zabezpieczony kodem programowym.

Kod programowy to ciąg znaków, które trzeba wprowadzić w odpowiednim miejscu w programie ZWCAD, a następnie zatwierdzić. Program zostanie automatycznie aktywowany poprzez sieć internet. W przypadku gdy komputer nie posiada połączenia z internetem, można wygenerować plik aktywacyjny i wysłać z innego komputera. W odpowiedzi otrzymają Państwo plik aktywacyjny, który trzeba wczytać do ZWCAD, aby aktywować program.

Aby przenieść licencję na inny komputer wystarczy zdezaktywować kod programowy (służy do tego osobny przycisk) i wprowadzić kod na innym komputerze.

W przypadku awarii komputera (brak możliwości dezaktywacji licencji), istnieje możliwość ręcznego odblokowania kodu licencyjnego. Operacja trwa około 1-2 dni.

Proszę wybrać sposób zabezpieczenia licencji, i wpisać w UWAGACH do zamówienia.

Wymagania systemowe:

Windows 10 - 32 i 64 bit   
Windows 8 - 32 i 64 bit 
Windows 7 - 32 i 64 bit   
Windows Vista 32 i 64 bit  

Wymagania minimalne:

Procesor > 2GHz, powyżej 3GB RAM,
karta graficzna z własną pamięcią,
500MB na dysku,
monitor 19" lub więcej,
myszka i klawiatura,
napęd CD/DVD.

Zabezpieczenie programu:

Do wyboru: klucz USB lub kod programowy

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij