ZwCAD 2012 Standard - WYPRZEDAŻ

ZwCAD 2012 Standard - WYPRZEDAŻ
999,00 zł netto1228,77 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Kupujesz ZWCADa? Skorzystaj z wyjątkowej promocji!

Informacje dodatkowe:
 • Moduł CP-Symbols Suite składa się ze wszystkich czterech modułów branżowych CADprofi dla jednego użytkownika na jedno stanowisko komputerowe.
 • Dostępne w pakiecie Suite moduły to: Architectural, Electrical, Mechanical, HVAC & Piping stanowiące obszerne biblioteki symboli.
 • Ważność promocji – do odwołania
 • Nakładka nie współpracuje z ZWCAD+ 2014 Standard (nie ma możliwości zakupu nakładki z tą wersją programu oraz aktualizując posiadaną starszą licencję STD do ZWCAD+ 2014 STD).

Mając na celu bardziej efektywną, łatwiejszą i przyjemniejszą pracę z rysunkami, producent wprowadził kilka nowych rzeczy i udoskonaleń w programie ZwCAD 2012. Oprócz nowych funkcji, twórca aplikacji skupił się także nad udoskonaleniem funkcji już istniejących, dzięki czemu ZWCAD jest teraz szybszy i bardziej stabilny.

Spośród nowych funkcji warto wymienić takie jak:
 • Automatyczne tworzenie ułamków przy użyciu funkcji tekst i mtext z możliwością zastosowania maski tła.
 • Narzędzie do porównywania rysunków, porównuje także bloki, atrybuty i teksty. Podczas porównywania rysunków są analizowane także zmiany dotyczące wyżej wskazanych elementów. 
 • Jest teraz możliwość dołączenia do rysunków ZWCAD plików ECW, które są wykorzystywane między innymi przy zdjęciach satelitarnych i lotniczych. Spośród różnych metod kompresji obrazów rastrowych, technika wykorzystywana do kompresji plików ECW jest jedną z najbardziej efektywnych. Pozwala to na pracę z dużymi plikami rastrowymi, które muszą być oglądane selektywnie w różnych zbliżeniach. 
 • Nie ma ograniczenia ilości rysunków, które mogą być seryjnie publikowane i jest możliwość eksportowania rysunków jako wielostronicowe pliki DWF.
 • Dodano narzędzie pozwalające eksportować rysunki DWG bezpośrednio do formatu PDF. 
 • Można obecnie stosować elementy w blokach do operacji przycinania/wydłużania. Oznacza to, że obiekty występujące w blokach podczas operacji przycinania/wydłużania, mogą wyznaczać granicę dla elementów, które w blokach nie występują.
 • Wymiary mogą być dodawane do obiektów regionu, a połączenia między obiektami i wymiarami mogą być przerywane.
 • Możliwość wypełnienia gradientem bezpośrednio przez polecenie GRADIENT lub przez przycisk Gradient na pasku narzędzi Rysuj.
 • Style wizualne zostały dodane do nowego paska narzędzi - korzystanie z różnych stylów wizualnych pozwala wizualizować, rysować i edytować w wielu trybach.
 • Zoptymalizowano API - funkcje wykorzystywane przez programistów.

Dużym atutem ZWCAD jest niemal doskonała wymiana plików z ACAD, jak również bardzo podobny interfejs, co sprawia, że użytkownik, który jest zaznajomiony z obsługą programu ACAD nie ma najmniejszego problemu z przejściem na platformę ZWCAD. Program cieszy się dużą popularnością, a szybka reakcja na napotkane problemy w trakcie użytkowania sprawia, że niedogodności są eliminowane w kolejnych kompilacjach.


Sprawdź czy ZWCAD 2012 jest odpowiednim rozwiązaniem dla Twoich potrzeb


Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij