Windows 11 Home PL OEM

Windows 11 Home PL OEM
475,00 zł netto584,25 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

System Windows 11 to jedno miejsce dla wszystkiego. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi i nowym narzędziom, które zwiększają wydajność działania, ma on to, czego potrzebujesz do stawienia czoła temu co Cię czeka.
  • Mniej chaosu, więcej spokoju. Odświeżony wygląd systemu Windows 11 umożliwia bezproblemowe wykonywanie zadań.
  • Identyfikatory logowania biometrycznego.** Zaszyfrowane uwierzytelnianie i oczywiście zaawansowane zabezpieczenia antywirusowe. Wszystko, czego potrzebujesz i dużo więcej, aby chronić Cię przed najnowszymi cyberzagrożeniami.
  • Wykorzystaj w pełni miejsce na ekranie dzięki układom przyciągania, pulpitom i bezproblemowej funkcji przemieszczania elementów.
  • Widżety sprawiają, że bycie na bieżąco z zawartością, którą lubisz oraz z wiadomościami, które Cię interesują, jest banalnie proste.
  • Bądź w kontakcie ze znajomymi i rodziną dzięki usłudze Microsoft Teams, którą można bezproblemowo zintegrować z paskiem zadań.*
  • Graj w najnowsze gry z grafiką dorównującą rzeczywistości. Program DirectX 12 Ultimate jest gotowy do zmaksymalizowania potencjały Twojego sprzętu.**
* Dostępność funkcji i aplikacji może się różnić w zależności od regionu, a niektóre funkcje wymagają określonego sprzętu
** Zależne od sprzętu

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij