Visual Studio Professional 2022

Visual Studio Professional 2022
2170,73 zł netto2670,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Odkryj nową kolekcję narzędzi Visual Studio Professional 2022 ułatwiających szybkie tworzenie niezwykłych aplikacji. Microsoft Visual Studio 2022 jest zaawansowanym zintegrowanym środowiskiem programistycznym, zapewniającym wysoką jakość kodu w całym cyklu wytwórczym aplikacji – od projektowania do wdrożenia. Bez względu czy projektowane są aplikacje dla SharePoint, sieci web, systemu Windows, Windows Phone i innych, to Visual Studio jest narzędziem wspierającym tworzenie wszystkich tych rozwiązań.
 
Pracując w programie Visual Studio 2022 osiągniesz najlepsze w swojej klasie narzędzia i usługi dla każdego dewelopera, każdej aplikacji i dowolnej platformy. Bez względu na to, czy korzystasz z programu Visual Studio po raz pierwszy, czy korzystasz z niego przez kilka lat, w tej nowej wersji możesz użyć dużej ilości danych.

Najważniejsze nowości w Visual Studio 2022 Pro:
  • Programowanie: Kontynuuj pracę i produktywność dzięki ulepszonej wydajności, błyskawicznemu oczyszczaniu kodu i lepszym wynikom wyszukiwania.
  • Współpraca: Ciesz się naturalną pracą w ramach przepływu pracy usługi git — pierwszego, edytowania i debugowania w czasie rzeczywistym oraz przeglądów kodu w programie Visual Studio.
  • Debuguj: Wyróżnij i przejdź do określonych wartości, Optymalizuj użycie pamięci i wykonaj automatyczne migawki wykonywania aplikacji.

***

Informacje o licencji:

  • Aktualna wersja oprogramowania Microsoft Visual Studio Professional 2022 (pełna wersja)
  • Wersja do użytku komercyjnego 
  • Platforma systemowa: Windows
  • Licencja dożywotnia
  • Licencja pochodzi od autoryzowanego dystrybutora MICROSOFT w Polsce
  • Realizacja: 1-3 dni robocze 
Jesteś zainteresowany zakupem licencji? Zamów online lub skontaktuj się z Nami!
 

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij