Visual Studio Professional 2019

Visual Studio Professional 2019
2228,00 zł netto2740,44 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 28 września 2020

Opis produktu

Odkryj nową kolekcję narzędzi Visual Studio Professional 2019 ułatwiających szybkie tworzenie niezwykłych aplikacji. Microsoft Visual Studio 2019 jest zaawansowanym zintegrowanym środowiskiem programistycznym, zapewniającym wysoką jakość kodu w całym cyklu wytwórczym aplikacji – od projektowania do wdrożenia. Bez względu czy projektowane są aplikacje dla SharePoint, sieci web, systemu Windows, Windows Phone i innych, to Visual Studio jest narzędziem wspierającym tworzenie wszystkich tych rozwiązań.
 
Pracując w programie Visual Studio 2019 osiągniesz najlepsze w swojej klasie narzędzia i usługi dla każdego dewelopera, każdej aplikacji i dowolnej platformy. Bez względu na to, czy korzystasz z programu Visual Studio po raz pierwszy, czy korzystasz z niego przez kilka lat, w tej nowej wersji możesz użyć dużej ilości danych.

Najważniejsze nowości w Visual Studio 2019 Pro:
  • Programowanie: Kontynuuj pracę i produktywność dzięki ulepszonej wydajności, błyskawicznemu oczyszczaniu kodu i lepszym wynikom wyszukiwania.
  • Współpraca: Ciesz się naturalną pracą w ramach przepływu pracy usługi git — pierwszego, edytowania i debugowania w czasie rzeczywistym oraz przeglądów kodu w programie Visual Studio.
  • Debuguj: Wyróżnij i przejdź do określonych wartości, Optymalizuj użycie pamięci i wykonaj automatyczne migawki wykonywania aplikacji.

***

Informacje o licencji:

  • Aktualna wersja oprogramowania Microsoft Visual Studio Professional 2019 (pełna wersja)
  • Wersja do użytku komercyjnego 
  • Platforma systemowa: Windows
  • Licencja dożywotnia
  • Licencja pochodzi od autoryzowanego dystrybutora MICROSOFT w Polsce
  • Realizacja: 1-3 dni robocze 
Jesteś zainteresowany zakupem licencji? Zamów online lub skontaktuj się z Nami!

 

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij