V-Ray Next dla Unreal EDU - licencja na 1 rok

V-Ray Next dla Unreal EDU - licencja na 1 rok
386,99 zł netto476,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Edukacyjna licencja V-Ray Next dla Unreal na 1 rok.

Licencja edukacyjna jest przeznaczona dla uczniów i studentów na potrzeby zgodne z warunkami umowy licencyjnej (EULA), a sposób jej wykorzystywania może zostać zweryfikowany przez producenta. Zakup licencji możliwy jest wyłącznie na osobę prywatną. Przy zamówieniu prosimy o przesłanie aktualnego dokumentu potwierdzającego status ucznia / studenta na adres: biuro@rivasoft.pl

Kompatybilny z Visual Studio 2017 lub nowszy 

Odwiedź stronę Chaos Group i dowiedz się więcej o nowych funkcjach V-Ray Next: https://www.chaosgroup.com/vray/3ds-max
 
Silnik renderujący V-Ray Next stworzony przez Bułgarską firmę ChaosGroup pracujący jako wtyczka do programu Unreal pozwala na generowanie najwyższej  jakości wizualizacji o niesamowitym stopniu realizmu.Program oferuje użytkownikom szereg funkcji, które można oczekiwać od wysokiej jakości rendera. Dzięki szybkiemu wielowątkowemu silnikowi, w pełni wykorzystuje wszystkie procesory obsługiwane przez Twój komputer.

V-Ray Next dla Unreal

Sztandarowy produkt firmy Chaos Groups V-Ray dla Unreal zasłużył się dla wzornictwa architektonicznego, samochodowego i produktowego z uwagi na zdolność do szybkiego renderowania obrazów bez utraty realizmu oraz kontroli nad procesem tworzenia.

Niesamowita stabilność i moc V-Ray dla Unreal
zapewnia specjalistom od wizualizacji wyjątkowe możliwości renderowania. Renomowane studia na całym świecie, takie jak Blur Studio, Neoscape, IKEA, Pure, Citroen, Siemens AG oraz Spine 3D, korzystają z możliwości V-Ray w swoim procesie produkcyjnym. V-Ray jest uniwersalnym narzędziem, uznanym ze względu na szybkość, precyzję, bogatą listę funkcji i łatwość użytkowania.

Wymagania:
  • System: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 8 & 8.1 x64, Windows 10
  • Procesor: Intel lub AMD (64bit) ze wsparciem dla SSE4.2
  • RAM: 8GB oraz 8GB pamięci swap
  • GPU: NVIDIA® GeForce® 780 GTX lub lepsza

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij