V-Ray

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego oprogramowania V-Ray, będącego nowatorskim silnikiem renderującym dla najlepszych wizualizacji architektonicznych, produktów, wnętrz czy środowiska. Program posiada wiele zaawansowanych narzędzi i ustawień, dzięki którym jest jednym z najpopularniejszych produktów tego typu w branży grafiki komputerowej, szeroko wykorzystywanym w najlepszych biurach projektowych i studiach graficznych na świecie.

Oprogramowanie V-Ray jest tworzone w wersjach kompatybilnych z najważniejszymi programami do modelowania 3D, takimi jak SketchUp, Rhino, 3ds Max, Cinema 4D czy Maya.

 

V-Ray – cena, dostępność

 
W naszej ofercie dostępne są wszystkie najnowsze wersje oprogramowania V-Ray. Cena jest zależna od wybranego produktu i typu licencji, dlatego warto zapoznać się z konkretnymi programami, znajdującymi się w naszym asortymencie.

Oferujemy pakiety oprogramowania, zawierające V-Ray Next wraz z programami do modelowania 3D, takimi jak 3ds Max. Dostępne są także osobne wersje silnika V-Ray, przeznaczone dla Cinema 4D, SketchUp, 3ds Max, Maya, Rhino, Revit, Unreal, Houdini czy Modo, posiadające wieczystą licencję lub subskrypcję roczną. Można zamówić u nas także aktualizacje, dzięki którym możliwy jest upgrade starszych wersji programu do najnowszej opcji. Ponadto oferujemy też roczną licencję biblioteki VRscans, zawierającą ponad 1000 materiałów oraz Chaos Cloud, umożliwiające renderowanie w chmurze. Dostępne programy posiadają również wersje edukacyjne, przeznaczone dla uczniów i studentów.
 

Możliwości oprogramowania V-Ray

 
Silnik renderujący V-Ray to możliwość tworzenia najpiękniejszych, fotorealistycznych wizualizacji modeli 3D. Jest dostosowywany do różnych programów, dzięki czemu z jego możliwości mogą korzystać użytkownicy wielu popularnych rodzajów oprogramowania do modelowania 3D.
 

V-Ray dla SketchUp

 
V-Ray Next w tej wersji umożliwia uzyskiwanie najbardziej efektownych wizualizacji architektury, wnętrz, otoczenia oraz elementów wystroju. Posiada rozbudowaną bibliotekę materiałów, zestaw świateł oraz wiele dodatkowych narzędzi, pozwalających na tworzenie wyjątkowych wizualizacji domów i ogrodów.
 

V-Ray dla 3ds Max

 
V-Ray Next w tej wersji jest skierowany przede wszystkim dla projektantów i artystów pracujących w branży gier komputerowych, efektów wizualnych, architektury oraz VR. Zapewnia szybkie, fotorealistyczne renderowanie z wykorzystaniem CPU i GPU.
 

V-Ray dla Rhino

 
V-Ray dla Rhino zapewnia szybką pracę dzięki możliwości tworzenia i zarządzania materiałami bezpośrednio z poziomu oprogramowania Rhino. Silnik współpracuje z Grasshopper, pozwalając na eksport animowanych elementów proxy. Zapewnia także optymalizację edycji sceny, oświetlenia i materiałów.
 

V-Ray dla Revit

 
Dzięki V-Ray możliwe jest uzyskanie najwyższej jakości fotorealizmu w wizualizacjach uzyskanych na podstawie modeli z programu Revit. Silnik pozwala na tworzenie najbardziej efektownych renderów z każdego etapu pracy.

Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych wersji oprogramowania V-Ray można znaleźć po wyborze konkretnych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij