V-Ray 5 dla Unreal - licencja na 1 miesiąc

V-Ray 5 dla Unreal - licencja na 1 miesiąc
390,00 zł netto479,70 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Nowe stanowisko V-Ray 5 dla Unreal. Licencja na 1 miesiąc
 
Silnik renderujący V-Ray 5 stworzony przez Bułgarską firmę ChaosGroup pracujący jako wtyczka do programu Unreal pozwala na generowanie najwyższej  jakości wizualizacji o niesamowitym stopniu realizmu.Program oferuje użytkownikom szereg funkcji, które można oczekiwać od wysokiej jakości rendera. Dzięki szybkiemu wielowątkowemu silnikowi, w pełni wykorzystuje wszystkie procesory obsługiwane przez Twój komputer.

V-Ray 5 dla Unreal

Sztandarowy produkt firmy Chaos Groups V-Ray dla Unreal zasłużył się dla wzornictwa architektonicznego, samochodowego i produktowego z uwagi na zdolność do szybkiego renderowania obrazów bez utraty realizmu oraz kontroli nad procesem tworzenia.

Niesamowita stabilność i moc V-Ray dla Unreal zapewnia specjalistom od wizualizacji wyjątkowe możliwości renderowania. Renomowane studia na całym świecie, takie jak Blur Studio, Neoscape, IKEA, Pure, Citroen, Siemens AG oraz Spine 3D, korzystają z możliwości V-Ray w swoim procesie produkcyjnym. V-Ray jest uniwersalnym narzędziem, uznanym ze względu na szybkość, precyzję, bogatą listę funkcji i łatwość użytkowania.
 
Wymagania:
  • System: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 8 & 8.1 x64, Windows 10
  • Procesor: Intel lub AMD (64bit) ze wsparciem dla SSE4.2
  • RAM: 8GB oraz 8GB pamięci swap
  • GPU: NVIDIA® GeForce® 780 GTX lub lepsza

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij