V-Ray 5 dla SketchUp BOX - licencja na 2 lata

V-Ray 5 dla SketchUp BOX - licencja na 2 lata
3562,54 zł netto4381,92 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

V-Ray 5 dla SketchUp na 2 lata


Nowoczesny silnik do renderowania filmów od ChaosGroup, który działa jako wtyczka do znanego programu SketchUp. Dzięki niemu możliwe jest generowanie najwyższej jakości wizualizacji, które będą posiadały doskonały stopień realizmu.

V-Ray 5 współpracuje z programem SketchUp, który zyskał ogromną sławę i jest obecnie jednym z najlepszych rozwiązań do modelowania 3D. Dzięki programowi stworzysz takie wizualizacje modeli, które będą reprezentowały najwyższą jakość i najlepszy realizm, a także wyrenderujesz je w bieżącym cyklu pracy. VRay 5 to zupełnie nowa jakość, z której skorzystasz zarówno na systemie Windows, jak również Mac OS.

Najnowsza wersja V-Ray 5 dla SketchUp oferuje możliwość renderowania w czasie rzeczywistym i nie wymaga opuszczania programu SketchUp.

Zawiera: 1 x licencja Master, 1 x licencja Render Node, podręcznik + pendirve, licencjonowanie online - wymagany dostęp do internetu.

V-Ray 5 dla SketchUp jest kompatybilny ze SketchUp w wersjach: 2021, 2020, 2019, 2018.
Support dla programu obowiązuje dla wersji: V-Ray 5 oraz V-Ray Next.

 

Czym wyróżnia się V-Ray 5 ?

 
V-Ray Vision – nowa funkcja dostępna w V-Ray 5 dla SketchUp dzięki której możliwe jest przeglądanie i wizualizacja projektu na żywo bez konieczności wychodzenia z programu. Ponadto oferuje dwa potężne silniki GPU, CPU lub tryb hybrydowy łączący obydwa wcześniejsze i jednocześnie znacznie przyspieszający proces renderowania najbardziej skomplikowanych projektów. Dodatkową zaletą programu jest również opcja denoising umożliwiająca redukcję szumów i skracająca czas powstawania renderu. Końcowe rezultaty zobaczysz już na etapie projektowania dzięki interaktywnemu renderingowi.

Interfejs użytkownika -  oferuje nieograniczony dostęp do wielu przydatnych narzędzi, takich jak: Asset Editor, File Manager, Asset Preview, Fame Buffer. Inteligentne narzędzia Asset Editor pozwalają tworzyć, edytować i zarządzać światłem, materiałami i innymi dostępnymi zasobami a menadżer plików scen – zarządzać nimi z jednego miejsca dzięki opcji ustalania ich ścieżek oraz tworzenia archiwów.

Oświetlenie – od dziś możesz tworzyć wysokiej jakości rendery korzystając z najlepszych narzędzi do oświetlenia, w tym Light Gen, Adaptive lights, lighting Analysis, Accurate lights oraz Global Illumination. Niektóre z dostępnych trybów są przydatne przy mocno oświetlonych scenach, znacząco skracają czas renderowania, oferują naturalne i sztuczne światło, w tym również światło dzienne dla każdej pory roku i miejsca.

Kamery i oświetlenie optyczne – najnowsza wersja wspiera najpopularniejsze możliwości kamery takie jak, Lens effects, Point & Shoot camera, Photorealistic cameras oraz VR. Możesz zamienić się w fotografa dzięki opcji rzeczywistego aparatu – balans bieli, głębia, obszar są zawsze pod Twoją kontrolą.

Materiały – V-Ray wspiera proces wyboru materiałów celem uzyskania różniących się między sobą efektów. VRscans to ponad 1000 dostępnych materiałów przyspieszających proces realizacji projektu.

Tekstury – bogaty wybór tekstur oszczędza pamięć operacyjną. Możesz idealnie dopasować wygląd sceny za pomocą odpowiednio dobranej temperatury koloru i nowego gradientu. Dodatkowo V-Ray 5 umożliwia trójwymiarowe mapowanie.

Geometria – V-Ray 5 udostępnia różne możliwości tworzenia i modyfikacji obiektów w scenie. Szczegółowe modele, jak np. trawa mogą być dodawane jako obiekt proxy V-Ray. Kolejną zaletą jest możliwość importu sceny z V-Raya jako model SketchUp.

Efekty wolumetryczne oraz perspektywa powietrzna – nowy V-Ray zapewnia realistyczne efekty atmosferyczne i środowiskowe, w tym m.in. mgłę 3D, rozproszone światło i przezierność.

V-Ray 5 dla SketchUp zapewnia płynną pracę z V-Ray dla 3ds Max, Rhino oraz Revit oraz z innymi narzędziami (VRscans, Chaos Cloud oraz wszelkie wtyczki)


SILNIK RENDERUJĄCY V-RAY


Efektywny wielowątkowy silnik – V-Ray zoptymalizowano do śledzenia promieni, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość kompleksowego cieniowania, tworzenia cieni obszaru oraz efektów kamery i globalnego oświetlenia – z szybkością i dokładnością, jakiej jeszcze nie widziano!

Interaktywny rendering – V-Ray RT to nowoczesny silnik renderujący, który daje użytkownikom błyskawiczną informację zwrotną i usprawnioną konfigurację sceny. Oparty jest na solidnym rdzeniu i pozwala na bezproblemowe, płynne przejście między V-Ray RT a produktami renderowania. Losowy Sampler udoskonala antyaliasing prawie poziomych lub pionowych linii.

MATERIAŁY I CIENIOWANIE

Materiały oparte na fizyce – umożliwia tworzenie materiałów opartych na właściwościach fizycznych z wykorzystaniem wszechstronnych shaderów V-Ray.

Podgląd materiału – umożliwia dokładny i efektywny podgląd materiału. Generowany podgląd jest buforowany, co pozwala na jego późniejsze wykorzystanie.

VRayDirt – pozwala na symulowanie cieniowania wokół narożników i szczelin obiektów w oparciu o odległość radialną. VRayDirt wykorzystuje się między innymi do tworzenia różnorodnych efektów, w tym renderowanie metodą Ambient Occlusion.

Interpolacja (odbicie i załamanie światła) – umożliwia przyspieszenie procesu renderowania poprzez zbliżanie oraz buforowanie błyszczącego odbicia i załamania.

Rozproszenie światła – umożliwia śledzenie i załamywanie światła na podstawie długości jego fali.

Przezroczystość Alpha – umożliwia tworzenie materiałów z przezroczystością alpha.

Procedural Textures – wykorzystanie proceduralnie generowanych map tekstur, w tym tekstury zabrudzenia.

ŚWIATŁA I OŚWIETLENIE

Oświetlenie wewnętrzne – umożliwia tworzenie prostego, wolnego od artefaktów oświetlenia.

Oświetlenie IES – wykorzystuje dane fotometryczne w celu dokładnego określenia światła.

Oświetlenie sferyczne – umożliwia tworzenie sferycznego oświetlenia terenu.

SŁOŃCE I NIEBO

Słońce i  niebo w V-Ray – V-Ray Sun and Sky System pozwala symulować warunki prawdziwego oświetlenia atmosferycznego.

OŚWIETLENIE GLOBALNE (GLOBAL ILLUMINATION)

Zoptymalizowane rozwiązania GI – V-Ray to wiele zoptymalizowanych rozwiązań, które pozwolą na tworzenie oświetlenia globalnego (Global Illumination). Dzięki temu artyści otrzymują całkowitą kontrolę i elastyczność, której potrzebują.

KAMERY I OPTYKA

Kamera rzeczywista – dzięki temu możliwe jest renderowanie każdej standardowej kamery z wykorzystaniem właściwości kamery rzeczywistej, w tym głębię ostrości i efekty poruszenia.

Głębia ostrości – pozwala na szybkie tworzenie opartych na fizyce efektów głębi ostrości, wykorzystując kamery rzeczywiste.


Wymagania V-Ray 5 dla SketchUp:

 
Windows 8 lub nowszy
Procesor: Intel® Core™ 1 generacji lub kompatybilny z SSE4.2 support (x64)
Pamięć RAM: Minimum 8 GB RAM, rekomendowane 16 GB lub więcej RAM
TCP/IP: Aktualnie wspierany jest tylko IPv4
Wsparcie GPU: Karty graficzne NVIDIA Maxwell-, Pascal-, Volta- i Turing- z najnowszymi sterownikami lub chociaż wersją 411.31 sterowników

Mac OS 10.13+ lub nowszy
Procesor: Intel® Core™ 1 generacji lub kompatybilny z SSE4.2 support (x64)
Pamięć RAM: Minimum 8 GB RAM, rekomendowane 16 GB lub więcej RAM
TCP/IP: Aktualnie wspierany jest tylko IPv4
 

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij