V-Ray 5 dla Houdini EDU - licencja na 1 rok

V-Ray 5 dla Houdini EDU - licencja na 1 rok
490,00 zł netto602,70 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Edukacyjna licencja V-Ray 5 dla Houdini na 1 rok.
 
Licencja dedykowana dla uczniów, studentów oraz nauczycieli. Wymagany SKAN legitymacji.
  • przeznaczona dla studentów/nauczycieli akademickich
  • licencje edukacyjne są ważne 1 rok od daty zakupu- w przeciągu roku od daty zakupu możliwe jest uaktualnienie programu do najnowszej wersji
  • licencja edukacyjna nie może być wykorzystywana do celów komercyjnych
  • brak możliwości transfer lub odsprzedaży licencji
  • brak ograniczeń w funkcjonalności
 
Silnik renderujący V-Ray 5 stworzony przez Bułgarską firmę ChaosGroup pracujący jako wtyczka do programu Houdini pozwala na generowanie najwyższej  jakości wizualizacji o niesamowitym stopniu realizmu. Program oferuje użytkownikom szereg funkcji, które można oczekiwać od wysokiej jakości rendera. Dzięki szybkiemu wielowątkowemu silnikowi, w pełni wykorzystuje wszystkie procesory obsługiwane przez Twój komputer.

V-Ray 5 dla Houdini

Sztandarowy produkt firmy Chaos Groups V-Ray dla Houdini zasłużył się dla wzornictwa architektonicznego, samochodowego i produktowego z uwagi na zdolność do szybkiego renderowania obrazów bez utraty realizmu oraz kontroli nad procesem tworzenia.

Niesamowita stabilność i moc V-Ray 5 dla Houdini zapewnia specjalistom od wizualizacji wyjątkowe możliwości renderowania. Renomowane studia na całym świecie, takie jak Blur Studio, Neoscape, IKEA, Pure, Citroen, Siemens AG oraz Spine 3D, korzystają z możliwości V-Ray w swoim procesie produkcyjnym. V-Ray jest uniwersalnym narzędziem, uznanym ze względu na szybkość, precyzję, bogatą listę funkcji i łatwość użytkowania.
 
Wymagania:
  • System: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 8 & 8.1 x64, Windows 10 / Mac 10.10.2+
  • Procesor: 1st Gen Intel Core lub kompatybilny z SSE4.2 support (x64)
  • RAM: 4GB oraz 8GB pamięci swap

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij