V-Ray 3.0 dla Softimage

V-Ray 3.0 dla Softimage
3200,00 zł netto3936,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 5 czerwca 2023

Opis produktu

V-Ray dla Autodesk Softimage jest zaawansowanym rozwiązaniem z zakresu renderingu dla VPX oraz branży animacji. Stworzony został na głównej platformie V-Ray i w związku z tym charakteryzuje się znaczną prędkością renderowania oraz najwyższą jakością i stabilnością. V-Ray dla Softimage obejmuje obsługę ICE, efektywne oświetlenie globalne (Global Illumination), uniwersalne shadery i wiele innych.

Do aktywacji oprogramowania V-Ray wymagany jest zakup klucza sprzętowego USB (dongle). Użytkownicy, którzy posiadają już klucz dongle przed złożeniem zamówienia proszeni są o skontaktowaniem się z biurem obsługi klienta.


SILNIK RENDERUJĄCY

Efektywny wielowątkowy silnik – V-Ray jest zoptymalizowanym, wielordzeniowym rozwiązaniem śledzącym promienie, renderującym złożoną geometrię, cieniowanie, oświetlenie oraz efekty optyczne z niespotykaną szybkością i jakością.

GEOMETRIA

Obsługa ICE – pozwala na renderowanie drobnych elementów, smug, włosów i geometrii tworzonych przy użyciu nagradzanego systemu Softimage ICE.

Obiekty Proxy – Obiekty Proxy V-Ray są niezbędnym narzędziem do zarządzania pamięcią sceny i efektywnego renderowania dużych ilości geometrii. Obiekty Proxy V-Ray są dynamicznie załadowywane i wyładowywane w czasie renderowania, oszczędzając istotne zasoby RAM. V-Ray Proxy obsługuje ustawienia ICE oraz właściwości kinematyczne.

Dynamiczna geometria – V-Ray jest w pełni zoptymalizowany do renderowania geometrii dynamicznej, takiej jak przemieszczenia, obiekty proxy, obrazy przedstawiające futro czy włosy.

Parametry animowane – V-Ray dla Softimage obsługuje wszystkie rodzaje animacji i deformacji geometrii w oparciu o parametry animowane i klatki kluczowe, Animation Mixer oraz symulacje oparte na ICE.

Stopniowe eksportowanie – kiedy model ma charakter mozaikowy, V-Ray dla Softimage stopniowo buforuje rezultaty, znacząco skracając czas eksportu.

MATERIAŁY I CIENIOWANIE

Materiały oparte na fizyce – umożliwia tworzenie materiałów bazujących na fizycznych właściwościach, wykorzystując uniwersalne shadery V-Ray.

Materiały warstwowe – V-Ray Blend Materials szybko renderuje złożone materiały, także przy pomocy wbudowanych tekstur warstwowych Softimage dla dodatkowej elastyczności.

Ptex – Ptex wspaniale upraszcza proces teksturowania poprzez efektywne przechowywanie tekstur oraz brak konieczności przypisywania UV.

Weightmaps – pozwala na zastosowanie transformacji per-vertex w stosunku do właściwości geometrii i koloru.

Włosy i futro – pozwala na renderowanie  obiektów przedstawiających włosy i futro z niespotykaną kontrolą, jakością i szybkością, wykorzystując shader VRayHairMtl.

Car Paint Material – VRayCarPaintMtl oferuje podstawowe farby i lakiery samochodowe w ramach jednego, zoptymalizowanego shadera. Funkcja ta upraszcza tworzenie złożonych, wielowarstwowych farb samochodowych.

Shader kreskówkowy (Toon Shader) – pozwala na tworzenie prostych szkiców i rysunków.

Rozproszenie światła – pozwala na dodanie realizmu do sceny, wykorzystując rozproszenie światła w celu śledzenia i załamywania fali świetlnej w oparciu o długość tej fali.

ŚWIATŁA I OŚWIETLENIE

Oświetlenie oparte na fizyce – pozwala na tworzenie realistycznego oświetlenia wykorzystując oświetlenie oparte na fizyce, w tym oświetlenie IES i oświetlenie obszaru.

Słońce i niebo w V-Ray – V-Ray Sun and Sky System umożliwia symulowanie warunków prawdziwego oświetlenia atmosferycznego.

Oświetlenie wewnętrzne – pozwala na tworzenie prostego, wolnego od artefaktów oświetlenia wewnętrznego.

KAMERY I OPTYKA

Efekt poruszenia – renderowanie efektu poruszenia 3D, z wykorzystaniem kamery rzeczywistej. Dodatkowe ustawienia zapewniają kontrolę nad efektem rozmycia obrazu i wydajnością migawki.

Głębia ostrości i efekty bokeh – szybkie tworzenie opartych na fizyce efektów głębi ostrości, z wykorzystaniem kamer rzeczywistych.

Zniekształcenie obiektywu z wykorzystaniem Nuke Displacement Maps – pozwala na importowanie map przemieszczeń z Nuke, by dopasować zniekształcenie obiektywu.

RENDER OUTPUT

Elementy renderingu – szeroka lista elementów renderingu pozwala na pełną kontrolę kompozycji.

SCENE OUTPUT

Support for .vrscene Output – przy wykorzystaniu macierzystych plików formatu .vrscne, sceny mogą być opisane do końcowego przetwarzania oraz w prosty sposób rozprowadzane w środowisku Render Farm.

Import właściwości materiału – podstawowe właściwości materiału, tworzone w 3D Max lub Maya mogą być importowane do V-Ray dla Softimage.

Wymagania systemowe:

  • Windows: XP Pro (SP2), Vista Business (SP1), 7, 8 (32/64bit)
  • Procesor Intel Penium IV lub inny kompatybilny z technologią SSE2
  • 2GB pamięci RAM

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij