The Bat! Home v 5.x

The Bat! Home v 5.x
89,00 zł netto109,47 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

The Bat! to profesjonalny program do obsługi poczty elektronicznej oferujący możliwość pracy z dowolną liczbą kont. Program wyposażony jest w filtry sortowania poczty przychodzącej, szablony wiadomości filtry antyspamowe oraz wiele innych funkcji. Ponadto oferuje ogromną funkcjonalność i nieograniczoną wręcz możliwość konfiguracji.

Wersja Home posiada prawie wszystkie cechy, jakich może wymagać użytkownik. To najlepsze rozwiązanie dla przeciętnego użytkownika nie wymagającego dodatkowych funkcji. Wersja ta nie może być wykorzystywana komercyjnie.

Specyfikacja techniczna:
Wersja polska: tak
System operacyjny: Windows NT 4.0 (SP6a i IE 5.0), Windows 2000 (SP4), Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7
Forma dostawy: klucz licencyjny
Licencja: na wersję programu

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij