The Bat! Home v 5.x

The Bat! Home v 5.x
89,00 zł netto109,47 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 2 października 2023

Opis produktu

The Bat! to profesjonalny program do obsługi poczty elektronicznej oferujący możliwość pracy z dowolną liczbą kont. Program wyposażony jest w filtry sortowania poczty przychodzącej, szablony wiadomości filtry antyspamowe oraz wiele innych funkcji. Ponadto oferuje ogromną funkcjonalność i nieograniczoną wręcz możliwość konfiguracji.

Wersja Home posiada prawie wszystkie cechy, jakich może wymagać użytkownik. To najlepsze rozwiązanie dla przeciętnego użytkownika nie wymagającego dodatkowych funkcji. Wersja ta nie może być wykorzystywana komercyjnie.

Specyfikacja techniczna:
Wersja polska: tak
System operacyjny: Windows NT 4.0 (SP6a i IE 5.0), Windows 2000 (SP4), Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7
Forma dostawy: klucz licencyjny
Licencja: na wersję programu

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij