Technical Suite 2019

Technical Suite 2019
7700,00 zł netto9471,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Adobe Technical Suite 2019 oferuje kompletny zestaw narzędzi służących m.in. do projektowania na podstawie jednego źródła. Pozwala także publikować przy użyciu różnorodnych formatów — w tym HTML5 — i na dowolnych urządzeniach. Tworzenie zawartości XML/DITA w programie Adobe FrameMaker, wchodzącym w skład pakietu. Niemal nieograniczone możliwości publikowania dzięki programowi Adobe RoboHel. Tworzenie interesujących, interaktywnych treści z wykorzystaniem grafiki, prezentacji i innych zasobów za pomocą programów Adobe Illustrator, Adobe Captivate  i Adobe Presenter . Możliwość dynamicznej współpracy dzięki funkcji recenzji w dokumentach PDF.

Adobe Technical Suite 2019 zawiera:

    Adobe FrameMaker
    Adobe RoboHelp
    Adobe Acrobat DC Pro
    Adobe Presenter
    Adobe Captivate

Licencja elektroniczna.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij