Technical Suite 2019

Technical Suite 2019
7700,00 zł netto9471,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Adobe Technical Suite 2019 oferuje kompletny zestaw narzędzi służących m.in. do projektowania na podstawie jednego źródła. Pozwala także publikować przy użyciu różnorodnych formatów — w tym HTML5 — i na dowolnych urządzeniach. Tworzenie zawartości XML/DITA w programie Adobe FrameMaker, wchodzącym w skład pakietu. Niemal nieograniczone możliwości publikowania dzięki programowi Adobe RoboHel. Tworzenie interesujących, interaktywnych treści z wykorzystaniem grafiki, prezentacji i innych zasobów za pomocą programów Adobe Illustrator, Adobe Captivate  i Adobe Presenter . Możliwość dynamicznej współpracy dzięki funkcji recenzji w dokumentach PDF.

Adobe Technical Suite 2019 zawiera:

    Adobe FrameMaker
    Adobe RoboHelp
    Adobe Acrobat DC Pro
    Adobe Presenter
    Adobe Captivate

Licencja elektroniczna.

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij