Szkolenie Vault

Szkolenie Vault
1100,00 zł netto1353,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Szkolenie z programu Autodesk Vault - Wprowadzenie do zarządzania dokumentacją.

Autodesk Vault to aplikacja przeznaczona do zarządzania danymi, zintegrowana z oprogramowaniem Autodesk. Umożliwia zespołom projektowym uporządkowanie projektów i ponowne ich wykorzystanie, gromadząc dane o produktach i ograniczając tworzenie projektów od samego początku. Użytkownicy mogą przechowywać i przeszukiwać dane CAD (np. pliki Autodesk Inventor, DWG i Autodesk DWF) oraz dane spoza systemu CAD jak informacje handlowe, analityczne, harmonogramy, analizy, obliczenia wykonywane w programach typu office, zdjęcia, pocztę i wiele innych formatów pojawiających się w trakcie procesu projektowo - produkcyjnego.

Autodesk Vault Basic
jest podstawą rozwiązania dla zarządzania danymi. Dostarcza jedną, bezpieczną składnicę dla danych projektowych. Autodesk Vault jest ściśle powiązany ze wszystkimi produktami firmy Autodesk do projektowania branżowego. Przechowując projekty w jednym miejscu, inżynierowie mogą w prosty sposób znaleźć odpowiednie dane projektować, odwołać się do nich i ponownie z nich skorzystać.

Dlaczego warto wziąć udział:
Kurs zawiera zarówno informacje przydatne użytkownikom jak i administratorom systemu Vault. Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne, ugruntowujące zdobytą wiedzę.

Dla kogo:
Szkolenie opracowano z myślą o osobach które chcą poznać metody efektywnego zarządzania dokumentacją techniczną.


Program szkolenia:

1. Praca z plikami
  • Inventor
  • AutoCAD
  • AutoCAD Mechanical
  • AutoCAD Electrical
2. Dostosowywanie interfejsu użytkownika
3. Wyszukiwanie plików
4. Zarządzanie wersjami plików
5. Zmiana nazwy i przenoszenie plików
6. Ponowne wykorzystanie danych z istniejących projektów i tworzenie nowej dokumentacji w oparciu o istniejące projekty
7. Zasady pracy z plikami projektu Inventor w środowisku Vault
8. Pliki biblioteczne i Content Center w środowisku Vault
9. Zarządzanie repozytoriami
10.Zarządzanie użytkownikami
11. Zarządzanie właściwościami plików
12.Tworzenie kopii roboczych (backup) i ich przywracanie


Czas trwania szkolenia:

2 dni (16 godzin)

Certyfikat:
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia Autodesk, który jest honorowany na całym świecie, potwierdza znajomość oprogramowania, posiada unikatowy numer i jest  rejestrowany w bazie danych szkoleniowych firmy Autodesk.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij