Szkolenie Inventor Tooling

Szkolenie Inventor Tooling
850,00 zł netto1045,50 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 5 czerwca 2023

Opis produktu

Inventor - Tooling - Szkolenie podstawowe

Oprogramowanie Autodesk Inventor Tooling pomaga zautomatyzować kluczowe aspekty projektowania form wtryskowych dla elementów wykonywanych z tworzyw sztucznych. Pozwala na szybkie tworzenie i zatwierdzanie kompletnych form wtryskowych przy zmniejszeniu ilości błędów i poprawie jakości form. Inventor zawiera łatwe w użyciu funkcje do projektowania form wtryskowych, które działają bezpośrednio w oparciu o trójwymiarowe modele elementów z tworzyw sztucznych programu Inventor. Pełne powiązanie z komputerowym modelem programu Inventor gwarantuje, że jakiekolwiek zmiany wprowadzone w modelu są automatycznie odzwierciedlane w projekcie formy osoby niedoświadczonej.

Dla kogo:
Szkolenie przygotowano z dla osób chcących poznać kluczowe aspekty projektowania form wtryskowych dla elementów wykonywanych z tworzyw sztucznych. Program Inventor przeprowadza użytkownika przez cały proces projektowania w sposób naturalny dla doświadczonego użytkownika, a zarazem będący wsparciem dla osoby niedoświadczonej.

Dlaczego warto wziąć udział:
 
Uczestnictwo w szkoleniu pozwala zdobyć wiedzę techniczną o produkcie w zakresie funkcji do projektowania form wtryskowych, które działają bezpośrednio w oparciu o trójwymiarowe modele elementów z tworzyw sztucznych.

Cel szkolenia:
Celem kursu jest doskonalenie już dobytej wiedzy z modelowania bryłowego części 3D i tworzenia rysunków w Autodesk Inventor o podstawowe wiadomości z konstrukcji blachowych.


Program szkolenia:

1. Utworzenie dla odpowiednio przygotowanych modeli wyprasek
2. Definicje i analiza w zakresie płyt formujących (punkty wtrysku, zaślepienie otworów, powierzchnia podziału, podział na część matrycową i stemplową, analiza czasu i jakości wypełnienia gniazda.
3. Definicja gniazd formy wielogniazdowej; formy rodzinne
4. Elementy układu wlewowego.
5. Definiowanie podstawowych elementów korpusu formy wtryskowej, analiza (płyty, kolumny, wypychacze, tuleja i pierścień, analiza czasu i jakości wypełnienia układu wlewowego i wszystkich gniazd).
6. Elementu układu chłodzenia
7. Dodatkowe elementy korpusu (zamki, połączenia gwintowe)
8. Symulacja otwierania formy
9. Edycja listy materiałowej


Czas trwania szkolenia:

1 dzień (8 godziny)

Certyfikat:
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia Autodesk, który jest honorowany na całym świecie, potwierdza znajomość oprogramowania, posiada unikatowy numer i jest  rejestrowany w bazie danych szkoleniowych firmy Autodesk.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij