Szkolenie Inventor Tooling

Szkolenie Inventor Tooling
850,00 zł netto1045,50 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Inventor - Tooling - Szkolenie podstawowe

Oprogramowanie Autodesk Inventor Tooling pomaga zautomatyzować kluczowe aspekty projektowania form wtryskowych dla elementów wykonywanych z tworzyw sztucznych. Pozwala na szybkie tworzenie i zatwierdzanie kompletnych form wtryskowych przy zmniejszeniu ilości błędów i poprawie jakości form. Inventor zawiera łatwe w użyciu funkcje do projektowania form wtryskowych, które działają bezpośrednio w oparciu o trójwymiarowe modele elementów z tworzyw sztucznych programu Inventor. Pełne powiązanie z komputerowym modelem programu Inventor gwarantuje, że jakiekolwiek zmiany wprowadzone w modelu są automatycznie odzwierciedlane w projekcie formy osoby niedoświadczonej.

Dla kogo:
Szkolenie przygotowano z dla osób chcących poznać kluczowe aspekty projektowania form wtryskowych dla elementów wykonywanych z tworzyw sztucznych. Program Inventor przeprowadza użytkownika przez cały proces projektowania w sposób naturalny dla doświadczonego użytkownika, a zarazem będący wsparciem dla osoby niedoświadczonej.

Dlaczego warto wziąć udział:
 
Uczestnictwo w szkoleniu pozwala zdobyć wiedzę techniczną o produkcie w zakresie funkcji do projektowania form wtryskowych, które działają bezpośrednio w oparciu o trójwymiarowe modele elementów z tworzyw sztucznych.

Cel szkolenia:
Celem kursu jest doskonalenie już dobytej wiedzy z modelowania bryłowego części 3D i tworzenia rysunków w Autodesk Inventor o podstawowe wiadomości z konstrukcji blachowych.


Program szkolenia:

1. Utworzenie dla odpowiednio przygotowanych modeli wyprasek
2. Definicje i analiza w zakresie płyt formujących (punkty wtrysku, zaślepienie otworów, powierzchnia podziału, podział na część matrycową i stemplową, analiza czasu i jakości wypełnienia gniazda.
3. Definicja gniazd formy wielogniazdowej; formy rodzinne
4. Elementy układu wlewowego.
5. Definiowanie podstawowych elementów korpusu formy wtryskowej, analiza (płyty, kolumny, wypychacze, tuleja i pierścień, analiza czasu i jakości wypełnienia układu wlewowego i wszystkich gniazd).
6. Elementu układu chłodzenia
7. Dodatkowe elementy korpusu (zamki, połączenia gwintowe)
8. Symulacja otwierania formy
9. Edycja listy materiałowej


Czas trwania szkolenia:

1 dzień (8 godziny)

Certyfikat:
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia Autodesk, który jest honorowany na całym świecie, potwierdza znajomość oprogramowania, posiada unikatowy numer i jest  rejestrowany w bazie danych szkoleniowych firmy Autodesk.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij