Szkolenie Inventor MES

Szkolenie Inventor MES
850,00 zł netto1045,50 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Szkolenie z programu Inventor - MES - wprowadzenie

Program Autodesk Inventor to zaawansowana, parametryczna aplikacja 3D CAD do projektowania mechanicznego, będąca fundamentem koncepcji Cyfrowego Prototypowania Autodesk. Program pozwala zbudować cyfrowy model projektowanej części lub urządzenia, sporządzić dokumentację powiązaną z modelem, przygotować wizualizacje i prezentacje oraz przeprowadzić symulacje działania wirtualnego prototypu.

Dla kogo:
Szkolenie przygotowano dla osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu programu Autodesk Inventor Professional oraz chcący dowiedzieć się więcej o analizie wytrzymałościowej metodą MES i nauczyć wykorzystywać ją w praktyce.


Program szkolenia:

1.    Analiza wytrzymałościowa części
2.    Analiza modalna części
3.    Analiza zespołu z optymalizacją
4.    Analiza części symetrycznej
5.    Analiza konstrukcji spawanej


Czas trwania szkolenia:

1 dzień (8 godziny)

Certyfikat:
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia Autodesk, który jest honorowany na całym świecie, potwierdza znajomość oprogramowania, posiada unikatowy numer i jest  rejestrowany w bazie danych szkoleniowych firmy Autodesk.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij