Szkolenie Inventor - Stopień II

Szkolenie Inventor - Stopień II
1150,00 zł netto1414,50 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Inventor - Stopień l - Zaawansowane modelowanie części.

Program Autodesk Inventor to zaawansowana, parametryczna aplikacja 3D CAD do projektowania mechanicznego, będąca fundamentem koncepcji Cyfrowego Prototypowania Autodesk. Program pozwala zbudować cyfrowy model projektowanej części lub urządzenia, sporządzić dokumentację powiązaną z modelem, przygotować wizualizacje i prezentacje oraz przeprowadzić symulacje działania wirtualnego prototypu.

Dla kogo:
Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które opanowały podstawy obsługi programu Inventor, zgodnie z zakresem kursu w Stopniu I "Wprowadzenie do modelowania bryłowego".

Dlaczego warto wziąć udział:
 
Szkolenie wzbogaca zakres wiedzy o modelowaniu części. Na szkoleniu omawiane są zagadnienia modelowania części bryłowych, sposoby automatyzacji pracy z częściami. Kurs wprowadza do tematyki modelowania powierzchniowego i obejmuje zaawansowane narzędzia edycji części.

Cel szkolenia:
Celem kursu jest przedstawienie metod i zaawansowanych technik z zakresu modelowania części oraz wprowadzenie do tematyki modelowania powierzchniowego.

Program szkolenia:

1. Wizualizacja w środowisku modelowania
2. Modelowanie części wielobryłowych
3. Narzędzia szkicowania
  • Szkice 3D
  • Splajny
4. Układ współrzędnych
5. Zaawansowane narzędzia modelowania części
6. Narzędzia analiz
7. Modelowanie powierzchniowe
  • Wprowadzenie
  • Narzędzia modelowania powierzchniowego
8. Automatyzacja pracy i zmian w modelach części
  • Własne procedury w iLogic
9. Zaawansowana parametryczność w częściach  i zespołach: iFeatures
10. Rodziny części
  • Tabele iParts
11. Translatory
  • Import z obcych systemów CAD
12. Dostosowywanie do standardów CAD


Czas trwania szkolenia:

2 dni (16 godziny)

Certyfikat:
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia Autodesk, który jest honorowany na całym świecie, potwierdza znajomość oprogramowania, posiada unikatowy numer i jest  rejestrowany w bazie danych szkoleniowych firmy Autodesk.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij