Szkolenie Inventor - Stopień I

Szkolenie Inventor - Stopień I
1250,00 zł netto1537,50 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Inventor - Stopień l - Wprowadzenie do modelowania bryłowego

Program Autodesk Inventor to zaawansowana, parametryczna aplikacja 3D CAD do projektowania mechanicznego, będąca fundamentem koncepcji Cyfrowego Prototypowania Autodesk. Program pozwala zbudować cyfrowy model projektowanej części lub urządzenia, sporządzić dokumentację powiązaną z modelem, przygotować wizualizacje i prezentacje oraz przeprowadzić symulacje działania wirtualnego prototypu.

Dla kogo:
Szkolenie jest przeznaczone dla osób, rozpoczynających pracę z programem Inventor i nie wymaga znajomości jakiegokolwiek środowiska modelowania 3D lub CAD.

Dlaczego warto wziąć udział:
 
W czasie szkolenia uczestnicy poznają podstawy pracy w środowisku 3D  programu, narzędzia modelowania i edycji części, środowisko rysunkowe, środowisko zespołów, środowisko prezentacyjne i cały szereg różnych narzędzi usprawniających pracę w programie.

Cel szkolenia:
Szkolenie AutoCAD Electrical pozwala poznać metody pracy w Autodesk Inventor oraz zdobyć podstawową wiedzę dotyczącą programu AutoCAD oraz AutoCAD LT dotyczącą m.in. tworzenia szablonów rysunkowych czy edycję elementów znajdujących się w rysunku. Uczestnicy będą mieć możliwość tworzenia rysunków 2D, a także przeglądania ich oraz drukowania w skali z odpowiednimi ustawieniami.

Program szkolenia:

1. Wprowadzenie
  • Zdefiniowanie pojęć
  • Zasady pracy
2. Środowisko szkicowania
3. Środowisko modelowania części
  • Podstawowe narzędzia i elementy konstrukcyjne
4. Parametry i wyrażenia matematyczne
5. Zarządzanie modelem i jego wyświetlaniem
6. Środowisko modelowania zespołów
  • Wprowadzenie do projektowania zespołów
7. Praca z projektami
8. Środowisko menadżera rysunków
9. Style i standardy
10. Zestawienia
  • Lista materiałowa
  • Listy części
  • Numerowanie pozycji
11. Informacja o modelu (iProperties) i narzędzia pomiarowe
12. Środowisko tworzenia prezentacji i oraz rysunki montażowe
13. Narzędzia zespołów
14. Współpraca z innymi aplikacjami Autodesk DWG True Connect


Czas trwania szkolenia:
3 dni (24 godziny)

Certyfikat:
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia Autodesk, który jest honorowany na całym świecie, potwierdza znajomość oprogramowania, posiada unikatowy numer i jest  rejestrowany w bazie danych szkoleniowych firmy Autodesk.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij