Szkolenie AutoCAD - Stopień II

Szkolenie AutoCAD - Stopień II
950,00 zł netto1168,50 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

AutoCAD - Szkolenie zaawansowane - Stopień II

Oprogramowanie AutoCAD to wszechstronne narzędzie do tworzenia i edycji dokumentacji technicznej 3D. Doskonała funkcjonalność oraz możliwość wymiany danych w formacie DWG, powszechnie uznawanym za standard w branży projektowej powoduje, że AutoCAD od wielu lat jest najczęściej stosowanym na świecie programem do projektowania, znajdującym zastosowanie w każdej branży.

Dla kogo:
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły kurs podstawowy i chcą ugruntować lub poszerzyć swoją wiedzę o bardziej rozbudowane funkcje  oprogramowania AutoCAD. Od uczestników wymagana jest podstawowa  znajomość programu AutoCAD. Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne, ugruntowujące zdobytą wiedzę.

Dlaczego warto wziąć udział:
 
Szkolenie zaawansowane AutoCAD pozwala zdobyć wiedzę techniczną na temat produktu oraz umożliwić efektywne wykorzystanie jego zaawansowanych funkcji. Uczestnicząc w tym kursie ugruntujesz swoją znajomość tworzenia rysunków płaskich, poznasz polecenia edycji zaawansowanej oraz możliwości przystosowania programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Cel szkolenia:
Głównym celem szkolenia jest zwiększenie wiedzy na temat optymalizacji sposobu pracy z programem AutoCAD i eksploatacji bardziej zaawansowanych narzędzi.

Program szkolenia:

1. Konfiguracja ustawień programu
  • Okna dialogowe
  • Zmienne systemowe
  • Narzędzia rysunkowe
  • Style drukowania
2. Konfiguracja interfejsu użytkownika
  • Wstążki
  • Paski narzędzi
  • Skróty klawiszowe
3. Zaawansowane obiekty tekstowe
4. Praca z tabelami
5.Zarządzanie blokami i ich atrybutami
6. Bloki dynamiczne
7. Eksportowaniei publikowanie rysunków
  • DWF
  • DWFx
  • PDF
8. Narzędzia eTransmit i Hiperłącze
9. Narzędzia współpracy online  –AutoCAD WS
10. Korzystanie z narzędzia menadżera arkuszy
11. Zaawansowane narzędzia warstw
12. Tworzenie i konfiguracja standardów rysunkowych


Czas trwania szkolenia:

2 dni (16 godziny)

Certyfikat:
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Ukończenia Szkolenia Autodesk, który jest honorowany na całym świecie, potwierdza znajomość oprogramowania, posiada unikatowy numer i jest  rejestrowany w bazie danych szkoleniowych firmy Autodesk.

Następny krok:
AutoCAD - rysowanie i modelowanie 3D - Stopień III

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij