SWiSH Video 3.5 - wersja edukacyjna

SWiSH Video 3.5 - wersja edukacyjna
59,00 zł netto72,57 zł brutto
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

SWiSH Video3 Academic to narzędzie do umieszczania filmów video, reklam, trailerów, z własnym logiem i stylem kontrolek odtwarzania, na stronach www. W kilka minut przekształć filmy Video w gotowe do umieszczenia na www elementy Flash-a.

SWiSH Video3 Academic konwertuje pliki Video (AVI, QuickTime, MPEG, Windows Media) w strumieniowe pliki Flash (.SWF, .FLV). Umożliwia budowanie portali wideo (np. gminnych, powiatowych, szkolnych, rządowych), telewizji internetowych, umieszczanie trailerów, reklam, filmów promocyjnych (np. ośrodków turystycznych itp.), seriali webowych, relacji z oddania nowych inwestycji, imprez lokalnych, pokazujących wykorzystanie funduszy UE (możliwe ustawienie napisów w dowolnym języku).

UWAGA! To jest wersja edukacyjna. Uprawnieni do zakupu: placówki edukacyjne, studenci i pracownicy naukowi uczelni, którzy posiadają adres email w domenie .edu. Studenci/pracownicy uczelni muszą przesłać skan legitymacji emailem.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij