SWiSH Video 3.5 - wersja edukacyjna

SWiSH Video 3.5 - wersja edukacyjna
59,00 zł netto72,57 zł brutto
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

SWiSH Video3 Academic to narzędzie do umieszczania filmów video, reklam, trailerów, z własnym logiem i stylem kontrolek odtwarzania, na stronach www. W kilka minut przekształć filmy Video w gotowe do umieszczenia na www elementy Flash-a.

SWiSH Video3 Academic konwertuje pliki Video (AVI, QuickTime, MPEG, Windows Media) w strumieniowe pliki Flash (.SWF, .FLV). Umożliwia budowanie portali wideo (np. gminnych, powiatowych, szkolnych, rządowych), telewizji internetowych, umieszczanie trailerów, reklam, filmów promocyjnych (np. ośrodków turystycznych itp.), seriali webowych, relacji z oddania nowych inwestycji, imprez lokalnych, pokazujących wykorzystanie funduszy UE (możliwe ustawienie napisów w dowolnym języku).

UWAGA! To jest wersja edukacyjna. Uprawnieni do zakupu: placówki edukacyjne, studenci i pracownicy naukowi uczelni, którzy posiadają adres email w domenie .edu. Studenci/pracownicy uczelni muszą przesłać skan legitymacji emailem.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij