SWiSH miniMax4

SWiSH miniMax4
270,00 zł netto332,10 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

SWiSH miniMax4 posiada wszystko co jest potrzebne do tworzenia fantastycznych animacji we Flash'u. SWiSH miniMax4 posiada mnóstwo funkcji, dzięki którym tworzenie znakomitych, interaktywnych animacji we flash'u staje się proste i bezproblemowe. SWiSH miniMax4 posiada 100 gotowych efektów, 180 gotowych komponentów, import obrazów, dźwięków i filmów, eksport plików do formatu flash video, animacji gif i sekwencji obrazów, wbudowany język skryptowy, narzędzia do tworzenia ruchu, rysowania, edycji tekstu itp. Wersja miniMax4 stanowi ograniczoną funkcjonalnie wersje max4. 

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij