SWiSH miniMax4 - wersja edukacyjna

SWiSH miniMax4 - wersja edukacyjna
125,00 zł netto153,75 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 27 marca 2023

Opis produktu

SWiSH miniMax4 Academic posiada wszystko co jest potrzebne do tworzenia fantastycznych animacji we Flash'u. SWiSH miniMax4 Academic posiada mnóstwo funkcji, dzięki którym tworzenie znakomitych, interaktywnych animacji we flash'u staje się proste i bezproblemowe. SWiSH miniMax4 Academic posiada 100 gotowych efektów, 180 gotowych komponentów, import obrazów, dźwięków i filmów, eksport plików do formatu flash video, animacji gif i sekwencji obrazów, wbudowany język skryptowy, narzędzia do tworzenia ruchu, rysowania, edycji tekstu itp. Wersja miniMax4 Academic stanowi ograniczoną funkcjonalnie wersje max4.

UWAGA! To jest wersja edukacyjna. Uprawnieni do zakupu: placówki edukacyjne, studenci i pracownicy naukowi uczelni, którzy posiadają adres email w domenie .edu. Studenci/pracownicy uczelni muszą przesłać skan legitymacji emailem.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij