SQL Server 2012 Business Intelligence ENG 25 Clt

SQL Server 2012 Business Intelligence ENG 25 Clt
Oblicz ratę

Opis produktu

SQL Server 2012 zapewnia skuteczność w zadaniach o krytycznym znaczeniu, dłuższe czasy bez przestojów i wysoko wydajne przetwarzanie i ulepszone funkcje bezpieczeństwa dla kluczowych zadań. Dodatkowo dostarcza przełomowe możliwości analityczne poprzez zarządzaną samoobsługę w eksploracji danych i niespotykaną interaktywność w wizualizacji danych. SQL Server 2012 to także chmura na Twoich zasadach dzięki tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań lokalnie oraz w chmurze publicznej.

Nowe wydanie Business Intelligence jest przeznaczone do realizacji najwyższej jakości samoobsługowych rozwiązań business intelligence w przedsiębiorstwach. To wydanie jest dostępne na podstawie licencji zgodnej z modelem Serwer + CAL, co pozwala na szybkie uruchamianie rozwiązań BI na kolejnych serwerach wraz z rozwojem firmy.

Edycja Business Intelligence zapewnia najwyższy poziom samodzielnej analityki biznesowej:
  • Szybkie wykrywanie danych za pomocą narzędzia Power View
  • Skalowalne funkcje raportowania i analizy klasy korporacyjnej
  • Usługi Data Quality Services i Master Data Services
  • Pełna funkcjonalność edycji Standard
Najważniejsze funkcje i korzyści SQL Server 2012, to:
  • Większa dostępność. SQL Server zapewnia najwyższą dostępność i ochronę danych za pomocą usługi AlwaysOn oraz dostarcza dodatkowych funkcjonalności, większej elastyczności i wartości poprzez CTP1.
  • Przełomowe rozwiązania w pozyskiwaniu informacji. Po raz pierwszy dostępny jest program Power View, który pozwala uzyskać dostęp do nowych informacji dzięki szybkiej eksploracji danych na poziomie całej organizacji.
  • Wiarygodne, spójne dane. Uzyskaj spójny wgląd w dane z heterogenicznych źródeł za pomocą semantycznego modelu do analizy biznesowej w aplikacjach BI Semantic Model (BISM). Codzienna praca z dużą ilością danych stanie się przyjemnością dzięki dodatkowi Master Data Services dla programu Excel i nowej usłudze Data Quality Services (zintegrowanej z zewnętrznymi dostawcami danych poprzez witrynę Windows Azure Marketplace Datamarket).
  • Produktywne programowanie. Zoptymalizuj wydajność personelu IT i deweloperów pracujących na serwerach oraz w chmurze poprzez kompatybilność komponentów Data-tier Application Component (DAC) z programami SQL Azure i SQL Server Data Tools. Wprowadzona kompatybilność zapewnia ujednolicone i nowoczesne środowisko tworzenia baz danych, analiz BI i przetwarzania w chmurze. Dodatkowo użytkownicy edycji Express mogą przetestować nową wersję LocalDB umożliwiającą szybką instalację bez potrzeby konfiguracji.

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij