Sony CD Architect 5.2 ENG

Sony CD Architect 5.2 ENG
359,00 zł netto441,57 zł brutto
Oblicz ratę
Na zamówienieWysyłka 19 lipca 2024

Opis produktu

Wyprodukuj profesjonalną płytę CD audio w standardzie Red Book razem z CD Architect 5.2. Najnowsza wersja ma funkcję odczytywania i zapisywania CD-TEXT oraz zaktualizowane sterowniki. Dokonaj pełnej edycji kodu PQ, importuj regiony z Sound Forge jako ścieżki, masteruj audio nakładając 20 efektów czasu rzeczywistego DirectX, aby w końcu - wypalić CD-AUDIO.

CD Architect dostarcza najbardziej precyzyjnych narzędzi do masterowania płyty i jej wypalania. Aranżuj swój projekt przeciągając i upuszczając, produkuj złożone przenikające się miksy DJskie, stwórz alternatywne wersje utworów przed wypaleniem. Wypal płyty typu koncertowego z materiałem audio pomiędzy ścieżkami. A wszystko to - z CD Architect 5.2

Dane:
  • wsparcie dla audio w jakości 32 bit / 192 kHz,
  • wysokiej jakości resampling i dithering,
  • liczne kroki undo/redo,
  • konwersja mono do stereo w locie,
  • rendering obrazów CD,
  • pełna kontrola nad markerami,
  • czytanie MP3, AIFF, OGG, WMA i innych formatów,
  • wsparcie dla nagrywarek na USB, FireWire, IDE/ADAPI, SCSI,
  • testowe wypalanie,
  • oznaczanie kodami ISRC, UPC, MNC.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij