SketchUp Studio ENG EDU

SketchUp Studio ENG EDU
330,08 zł netto406,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

SketchUp Studio 2021 ENG EDU - licencja edukacyjna na 1 rok


UWAGA: subskrypcja przeznaczona dla osób w trakcie edukacji szkolnej - wymagany skan legitymacji!
 
SketchUp Studio 2021 pozwoli Ci odkryć świat 3D na nowo – to bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze program, który będzie odpowiedni zarówno dla początkujących, jak również osób zaawansowanych w dziedzinie projektowania. Dzięki aplikacji w prosty i przyjemny sposób połączysz elementy 3D z 2D – np. ze zdjęciami, tekstem, szablonami blokowymi, projektami graficznymi, a nawet treściami pisanymi ręcznie. W ten sposób stworzysz atrakcyjne prezentacje interaktywne dla swojego projektu.

Aby stworzyć wymarzony projekt za pomocą SketchUp Pro 2021 nie musisz być zawodowcem! Przyjazne w użytkowaniu funkcje i narzędzia pozwolą Ci działać skutecznie nawet bez większego doświadczenia.


Co otrzymujesz, kupując SketchUp Studio 2021 w Rivasoft.pl?

 • roczną, edukacyjną licencję SketchUp Studio 2021 w języku angielskim
 • nieograniczoną funkcjonalnie wersję programu (wersja EDU posiada takie same funkcje, jak wersja komercyjna, jednak nie może być wykorzystywana do celów komercyjnych)
 

Poznaj NOWOŚCI SketchUp Pro 2021!

 
Nowa wersja SketchUp Pro 2021 oferuje wiele nowości i zmian mających jeszcze bardziej udoskonalić pracę profesjonalistów z branży architektury, inżynierii i budownictwa już na samym początku projektu. Każdemu z nas podczas projektowania zależy na harmonijnym a jednocześnie estetycznym połączeniu każdego elementu otoczenia z naturalnym środowiskiem. Takie precyzyjne dopracowanie projektu wymaga odpowiednich narzędzi definiowania lokalnego klimatu jeszcze przed rozpoczęciem modelowania - PRE DESIGN.

Funkcja PRE DESIGN polega na przedstawieniu projektantowi uwarunkowań środowiskowych w najbliższym otoczeniu terenu przeznaczonego pod projekt. Są to cenne informacje, które otrzymuje projektant jeszcze przed procesem projektowania tak, by móc stworzyć rozwiązanie architektoniczne uwzględniające te uwarunkowania. Są to takie informacje jak uwarunkowania pogodowe, pozycja słońca itp. Zastosowane rozwiązania projektowe ich skuteczność i prawidłowość są weryfikowane przez program.
 
W nowym SketchUp 2021 został udoskonalony MENEDŻER TAGÓW. Usprawnienie menedżera polega na możliwości łączenia tagów w większe grupy (foldery), co bardzo pomaga w szybkich modyfikacjach zawartości scen. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza przy większych modelach, gdzie ilość tagów jest znaczna. Mamy także możliwość łatwego łączenia tagów o zbliżonych nazwach w kolejne foldery, co dodatkowo usprawnia prace. Ponadto zawsze w trakcie pracy mamy  możliwość filtrowania tagów oraz ustawiania ich widoczności a to z kolei ułatwia skoncentrowanie się na konkretnym fragmencie założenia projetkowego.
 
Dostępne w SketchUp KOMPONENTY INTERAKTYWNE są to parametryczne elementy wyposażenia projektu, których gabaryty można kontrolować w czasie rzeczywistym. Wpływa to na skrócenie czasu potrzebnego na ponowną aranżację przestrzeni podczas, gdy zmianie uległy założenia przestrzenne projektu. Elementy te są dostępne w 3D warehouse. Można je stamtąd pobierać oraz konfigurować adekwatnnie do potrzeb. 
 
Wszystkie te funkcje, ułatwienia i optymalizacje dostępne są w najnowszej wersji Sketchup 2021, którą możesz pobrać tutaj. Zapraszamy Cię do dołączenia do rodziny użytkowników Sketchup, którzy dzięki najnowszym możliwościom tworzą jeszcze lepsze, ciekawsze i bardziej praktyczne projekty
 
Treść licencji programu SketchUp – EULA https://www.sketchup.com/license/f/sketchup


Co zawiera każde narzędzie SketchUp?

 
LayOut - pomocną aplikację, dzięki której na bazie modelu SketchUp wygenerujesz płaskie rysunki 3D, a także elementy 2D z wymiarowaniem i funkcją eksportu do wielu popularnych formatów. Rysowanie wszystkiego od początku nie jest konieczne, ponieważ teraz możesz użyć modelu SketchUp.

Style Builder – niezwykle przydatna aplikacja, która pozwala na indywidualizowanie wyglądu projektu, dzięki wyszukanym stylom krawędzi, które utworzone zostały z samodzielnie narysowanych linii – zarówno na papierze, jak również cyfrowo (przy użyciu specjalnego programu).

Trimble Connect - internetowy dysk dla każdego użytkownika o pojemności 10GB do przechowywania i współpracy w chmurze.


Jakie serwisy internetowe możesz wykorzystać do pracy ze SketchUp?

 
3D Warehouse – baza z milionami darmowych modeli SketchUp. Możesz pobierać modele bezpośrednio z poziomu programu, a dodatkowo udostępniać swoje społeczności z całego świata.

Extension Warehouse – serwis, zawierający wtyczki poszerzające możliwości programu. Znajdziesz tam narzędzia, które znacznie usprawnią i ułatwią Twoją pracę – zarówno te najprostsze, jak i bardziej skomplikowane
.
ArchiUp.com – bezpłatna biblioteka z obiektami BIM/CAD, a także innymi zasobami projektowymi. Znajdziesz tu modele, tekstury, a także inne materiały, które dotyczą dostępnych na rynku produktów.


Wsparcie techniczne SketchUp Pro

 
Dzięki Support & Maintenance możesz skorzystać z darmowego wsparcia technicznego. Pomoc jest udzielana w przypadku problemów technicznych z programem SketchUp związanych najczęściej z instalacją i aktywacją licencji.Aby otrzymać pomoc, opisz dokładnie swój problem podając  informację o komponentach komputera (karta graficzna, procesor) oraz numerze seryjnym licencji i wyślij zgłoszenie na stronie http://pomoc.progrupa.com/support/home lub napisz na adres pomoc@progrupa.com
 

Szkolenia SketchUp Pro oraz V-Ray dla SketchUp

 
Jeśli chcesz nauczyć się podstaw obsługi programu lub udoskonalić metodykę swojej pracy i nauczyć pracować na zaawansowanych narzędziach skorzystaj z oferty szkoleń organizowanych przez firmę ProGrupa. Autoryzowane centrum oferuje kursy podstawowe i zaawansowane, które organizowane są cyklicznie w różnych miastach Polski. Informacje o programie, terminach i lokalizacji znajdziesz na stronie https://szkolenia.progrupa.com/

Aby obejrzeć tutoriale video dotyczące podstawowych funkcji SketchUp kliknij tutaj
 

Wymagania SketchUp Pro 2021:

 

Windows 10 lub nowszy

 
Wymagania systemowe:
 • 64-bitowa wersja systemu operacyjnego
 • Microsoft® Internet Explorer 9.0 lub nowszy
 • .NET Framework w wersji 4.5.2 lub nowszej
 Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
 • Procesor 2+ GHz
 • 8+ GB RAM
 • 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
 Wymagania sprzętowe (minimalne):
 • Procesor 1 GHz
 • 4 GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej (na instalację)
 • 16GB MB wolnej przestrzeni dyskowej (całkowitej)
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu


Mac OS 10.14+ lub nowszy

 
Wymagania systemowe:
 • QuickTime 5.0
 • Safari
 • Brak wsparcia dla środowisk Bootcamp, Parallels, VMWare
Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
 • Procesor 2.1+ GHz Intel™
 • 8+ GB RAM
 • 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
Wymagania sprzętowe (minimalne):
 • Procesor 2.1+ GHz Intel™
 • 4 GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij