SketchUp Studio ENG + V-Ray EDU - pakiet

SketchUp Studio ENG + V-Ray EDU - pakiet
952,85 zł netto1172,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

SketchUp Studio ENG + V-Ray EDU - pakiet roczny, edukacyjny

 
Kupując SketchUp Studio ENG + V-Ray EDU dla SketchUp w Rivasoft.pl otrzymasz:
 • roczną, edukacyjną licencję SketchUp Studio w języku polskim (wersja elektroniczna, certyfikat PDF)
 • roczną, edukacyjną licencję online V-Ray dla SketchUp w języku angielskim (wersja elektroniczna, certyfikat PDF, wymagany dostęp do internetu)
 • nieograniczoną funkcjonalnie wersję programu (wersja EDU posiada takie same funkcje, jak wersja komercyjna, jednak nie może być wykorzystywana do celów komercyjnych)

UWAGA: subskrypcja przeznaczona dla osób w trakcie edukacji szkolnej - wymagany skan legitymacji!


SketchUP Studio 2023 EDU pozwoli Ci odkryć świat 3D na nowo – to bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze program, który będzie odpowiedni zarówno dla początkujących, jak również osób zaawansowanych w dziedzinie projektowania. Dzięki aplikacji w prosty i przyjemny sposób połączysz elementy 3D z 2D – np. ze zdjęciami, tekstem, szablonami blokowymi, projektami graficznymi, a nawet treściami pisanymi ręcznie. W ten sposób stworzysz atrakcyjne prezentacje interaktywne dla swojego projektu.

Aby stworzyć wymarzony projekt za pomocą SketchUp Pro EDU nie musisz być zawodowcem! Przyjazne w użytkowaniu funkcje i narzędzia pozwolą Ci działać skutecznie nawet bez większego doświadczenia.
 

Poznaj NOWOŚCI SketchUp Studio 2023!


Nowa wersja SketchUp Studio  oferuje wiele nowości i zmian mających jeszcze bardziej udoskonalić pracę profesjonalistów z branży architektury, inżynierii i budownictwa już na samym początku projektu. Każdemu z nas podczas projektowania zależy na harmonijnym a jednocześnie estetycznym połączeniu każdego elementu otoczenia z naturalnym środowiskiem. Takie precyzyjne dopracowanie projektu wymaga odpowiednich narzędzi definiowania lokalnego klimatu jeszcze przed rozpoczęciem modelowania - PRE DESIGN.

Funkcja PRE DESIGN polega na przedstawieniu projektantowi uwarunkowań środowiskowych w najbliższym otoczeniu terenu przeznaczonego pod projekt. Są to cenne informacje, które otrzymuje projektant jeszcze przed procesem projektowania tak, by móc stworzyć rozwiązanie architektoniczne uwzględniające te uwarunkowania. Są to takie informacje jak uwarunkowania pogodowe, pozycja słońca itp. Zastosowane rozwiązania projektowe ich skuteczność i prawidłowość są weryfikowane przez program.
 
W nowym SketchUp został udoskonalony MENEDŻER TAGÓW. Usprawnienie menedżera polega na możliwości łączenia tagów w większe grupy (foldery), co bardzo pomaga w szybkich modyfikacjach zawartości scen. Jest to bardzo pomocne zwłaszcza przy większych modelach, gdzie ilość tagów jest znaczna. Mamy także możliwość łatwego łączenia tagów o zbliżonych nazwach w kolejne foldery, co dodatkowo usprawnia prace. Ponadto zawsze w trakcie pracy mamy  możliwość filtrowania tagów oraz ustawiania ich widoczności a to z kolei ułatwia skoncentrowanie się na konkretnym fragmencie założenia projetkowego.
 
Dostępne w SketchUp KOMPONENTY INTERAKTYWNE są to parametryczne elementy wyposażenia projektu, których gabaryty można kontrolować w czasie rzeczywistym. Wpływa to na skrócenie czasu potrzebnego na ponowną aranżację przestrzeni podczas, gdy zmianie uległy założenia przestrzenne projektu. Elementy te są dostępne w 3D warehouse. Można je stamtąd pobierać oraz konfigurować adekwatnnie do potrzeb. 
 
Wszystkie te funkcje, ułatwienia i optymalizacje dostępne są w najnowszej wersji Sketchup, którą możesz pobrać tutaj. Zapraszamy Cię do dołączenia do rodziny użytkowników Sketchup, którzy dzięki najnowszym możliwościom tworzą jeszcze lepsze, ciekawsze i bardziej praktyczne projekty


Wymagania SketchUp Studio:

 

Windows 10 lub nowszy

 
Wymagania systemowe:
 • 64-bitowa wersja systemu operacyjnego
 • Microsoft® Internet Explorer 9.0 lub nowszy
 • .NET Framework w wersji 4.5.2 lub nowszej
 Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
 • Procesor 2+ GHz
 • 8+ GB RAM
 • 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
 Wymagania sprzętowe (minimalne):
 • Procesor 1 GHz
 • 4 GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej (na instalację)
 • 16GB MB wolnej przestrzeni dyskowej (całkowitej)
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu


Mac OS 10.14+ lub nowszy

 
Wymagania systemowe:
 • QuickTime 5.0
 • Safari
 • Brak wsparcia dla środowisk Bootcamp, Parallels, VMWare
Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
 • Procesor 2.1+ GHz Intel™
 • 8+ GB RAM
 • 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
Wymagania sprzętowe (minimalne):
 • Procesor 2.1+ GHz Intel™
 • 4 GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 
 

V-Ray 6 dla SketchUp EDU na 1 rok


Nowoczesny silnik do renderowania filmów od ChaosGroup, który działa jako wtyczka do znanego programu SketchUp. Dzięki niemu możliwe jest generowanie najwyższej jakości wizualizacji, które będą posiadały doskonały stopień realizmu.

V-Ray 6 współpracuje z programem SketchUp, który zyskał ogromną sławę i jest obecnie jednym z najlepszych rozwiązań do modelowania 3D. Dzięki programowi stworzysz takie wizualizacje modeli, które będą reprezentowały najwyższą jakość i najlepszy realizm, a także wyrenderujesz je w bieżącym cyklu pracy. VRay 6 to zupełnie nowa jakość, z której skorzystasz zarówno na systemie Windows, jak również Mac OS.

Najnowsza wersja V-Ray 6 dla SketchUp oferuje możliwość renderowania w czasie rzeczywistym i nie wymaga opuszczania programu SketchUp.


Czym wyróżnia się V-Ray 6 dla SketchUp EDU ?

 
V-Ray Vision – nowa funkcja dostępna w V-Ray dla SketchUp dzięki której możliwe jest przeglądanie i wizualizacja projektu na żywo bez konieczności wychodzenia z programu. Ponadto oferuje dwa potężne silniki GPU, CPU lub tryb hybrydowy łączący obydwa wcześniejsze i jednocześnie znacznie przyspieszający proces renderowania najbardziej skomplikowanych projektów. Dodatkową zaletą programu jest również opcja denoising umożliwiająca redukcję szumów i skracająca czas powstawania renderu. Końcowe rezultaty zobaczysz już na etapie projektowania dzięki interaktywnemu renderingowi.

Interfejs użytkownika -  oferuje nieograniczony dostęp do wielu przydatnych narzędzi, takich jak: Asset Editor, File Manager, Asset Preview, Fame Buffer. Inteligentne narzędzia Asset Editor pozwalają tworzyć, edytować i zarządzać światłem, materiałami i innymi dostępnymi zasobami a menadżer plików scen – zarządzać nimi z jednego miejsca dzięki opcji ustalania ich ścieżek oraz tworzenia archiwów.

Oświetlenie – od dziś możesz tworzyć wysokiej jakości rendery korzystając z najlepszych narzędzi do oświetlenia, w tym Light Gen, Adaptive lights, lighting Analysis, Accurate lights oraz Global Illumination. Niektóre z dostępnych trybów są przydatne przy mocno oświetlonych scenach, znacząco skracają czas renderowania, oferują naturalne i sztuczne światło, w tym również światło dzienne dla każdej pory roku i miejsca.

Kamery i oświetlenie optyczne – najnowsza wersja wspiera najpopularniejsze możliwości kamery takie jak, Lens effects, Point & Shoot camera, Photorealistic cameras oraz VR. Możesz zamienić się w fotografa dzięki opcji rzeczywistego aparatu – balans bieli, głębia, obszar są zawsze pod Twoją kontrolą.

Materiały – V-Ray wspiera proces wyboru materiałów celem uzyskania różniących się między sobą efektów. VRscans to ponad 1000 dostępnych materiałów przyspieszających proces realizacji projektu.

Tekstury – bogaty wybór tekstur oszczędza pamięć operacyjną. Możesz idealnie dopasować wygląd sceny za pomocą odpowiednio dobranej temperatury koloru i nowego gradientu. Dodatkowo V-Ray 5 umożliwia trójwymiarowe mapowanie.

Geometria – V-Ray 5 udostępnia różne możliwości tworzenia i modyfikacji obiektów w scenie. Szczegółowe modele, jak np. trawa mogą być dodawane jako obiekt proxy V-Ray. Kolejną zaletą jest możliwość importu sceny z V-Raya jako model SketchUp.

Efekty wolumetryczne oraz perspektywa powietrzna – nowy V-Ray zapewnia realistyczne efekty atmosferyczne i środowiskowe, w tym m.in. mgłę 3D, rozproszone światło i przezierność.
 


Wymagania V-Ray dla SketchUp EDU :

 
Windows 8 lub nowszy
Procesor: Intel® Core™ 1 generacji lub kompatybilny z SSE4.2 support (x64)
Pamięć RAM: Minimum 8 GB RAM, rekomendowane 16 GB lub więcej RAM
TCP/IP: Aktualnie wspierany jest tylko IPv4
Wsparcie GPU: Karty graficzne NVIDIA Maxwell-, Pascal-, Volta- i Turing- z najnowszymi sterownikami lub chociaż wersją 411.31 sterowników

Mac OS 10.13+ lub nowszy
Procesor: Intel® Core™ 1 generacji lub kompatybilny z SSE4.2 support (x64)
Pamięć RAM: Minimum 8 GB RAM, rekomendowane 16 GB lub więcej RAM
TCP/IP: Aktualnie wspierany jest tylko IPv4
 

*Kopiowanie opisów jest zabronione oraz oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz.U. 94 Nr 24 poz. 83 sprost: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170 

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij