SketchUp Pro

W naszej ofercie znajduje się profesjonalne oprogramowanie SketchUp, służące do modelowania trójwymiarowego. Jest to jeden z najpopularniejszych programów CAD, wykorzystywany zarówno przez profesjonalistów w różnych branżach, jak i skierowany do osób początkujących lub stosowany w celach edukacyjnych. Jest narzędziem prostym w obsłudze i intuicyjnym, a przy tym kryjącym wiele zaawansowanych funkcji, pozwalających na tworzenie najbardziej skomplikowanych projektów.

Dzięki aplikacji można szybko łączyć ze sobą elementy 2D i 3D, dodając zdjęcia, tekst, również ten pisany ręcznie, a także szablony blokowe. W efekcie pozwala na tworzenie wyjątkowych prezentacji interaktywnych uzyskanych projektów.

 

SketchUp – cena, dostępność

 
W naszej ofercie można znaleźć najnowsze wersje oprogramowania SketchUp w różnych odsłonach. Dostępny jest SketchUp Pro z angielską lub polską wersją językową z subskrypcją na rok. Można u nas znaleźć również SketchUp Pro BOX, zawierający program z pendrivem oraz podręcznikiem. Co więcej, proponujemy także rozwiązanie dla uczniów i studentów – roczną subskrypcję SketchUp Pro EDU w wersji podstawowej lub BOX w polskiej lub angielskiej wersji językowej oraz licencję sieciową SketchUp Pro LAB dla szkół. 

Cena SketchUp Pro jest zależna od wybranego produktu. Szczegóły można znaleźć przy konkretnych wersjach oprogramowania.

Nasza oferta SketchUp Pro jest skierowana zarówno do profesjonalistów, jak i entuzjastów projektowania. Każda wersja SketchUp Pro została starannie przygotowana, aby spełniać różnorodne wymagania naszych klientów. Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, inżynierem, projektantem wnętrz, czy pasjonatem modelowania 3D, znajdziesz u nas odpowiednią wersję SketchUp Pro. Nasza oferta obejmuje nie tylko różnorodne wersje językowe, ale także różne opcje licencyjne, w tym licencje wieczyste i roczne subskrypcje. Cena SketchUp Pro jest dostosowana do konkretnych wersji i funkcji, a wszystkie szczegółowe informacje dotyczące cen są wyraźnie podane przy każdej opcji produktu w naszej ofercie.
 

Właściwości oprogramowania SketchUp Pro

 
Każda wersja programu SketchUp Pro jest wyposażona w wiele zaawansowanych, a przy tym prostych w użyciu narzędzi, pozwalających na modelowanie 3D. Dzięki temu świetnie sprawdza się zarówno dla osób początkujących lub w celach edukacyjnych, jak i jest niezastąpiony przy pracy doświadczonych projektantów.

Program posiada wiele zalet, z których najważniejsze to:
  • udostępnienie narzędzi do precyzyjnego modelowania 3D oraz przygotowywania dokumentacji technicznej,
  • aplikacje do prezentacji modeli w VR oraz na urządzeniach mobilnych,
  • intuicyjny interfejs, dzięki któremu z programu mogą korzystać także osoby początkujące,
  • możliwość tworzenia fotorealistycznych wizualizacji projektów w różnej skali,
  • bogata baza modeli 3D, zawierająca meble, postacie, rośliny, pojazdy itp.
Ponadto SketchUp Pro posiada także dodatkowe aplikacje, takie jak:
  • LayOut, pozwalająca na generowanie płaskich rysunków 2D oraz elementów 3D na bazie modelu SketchUp,
  • Style Builder, dzięki której można indywidualizować wygląd projektu z pomocą styli krawędzi stworzonych z wykorzystaniem samodzielnie narysowanych linii,
  • Trimble Connect, czyli internetowy dysk o pojemności 10GB, pozwalający na zapisywanie i udostępnianie swojej pracy w chmurze.
Szczegóły dotyczące poszczególnych wersji SketchUp Pro oraz ich wymagań sprzętowych można znaleźć po wybraniu danego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
 

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij