SketchUp Pro

W naszej ofercie znajduje się profesjonalne oprogramowanie SketchUp, służące do modelowania trójwymiarowego. Jest to jeden z najpopularniejszych programów CAD, wykorzystywany zarówno przez profesjonalistów w różnych branżach, jak i skierowany do osób początkujących lub stosowany w celach edukacyjnych. Jest narzędziem prostym w obsłudze i intuicyjnym, a przy tym kryjącym wiele zaawansowanych funkcji, pozwalających na tworzenie najbardziej skomplikowanych projektów.

Dzięki aplikacji można szybko łączyć ze sobą elementy 2D i 3D, dodając zdjęcia, tekst, również ten pisany ręcznie, a także szablony blokowe. W efekcie pozwala na tworzenie wyjątkowych prezentacji interaktywnych uzyskanych projektów.

 

SketchUp – cena, dostępność

 
W naszej ofercie można znaleźć najnowsze wersje oprogramowania SketchUp w różnych odsłonach. Dostępny jest SketchUp Pro z angielską lub polską wersją językową, z licencją wieczystą lub subskrypcją na rok. Oferujemy także aktualizacje programu, pozwalające na upgrade starszej jego wersji do najnowszej odsłony. Można u nas znaleźć również SketchUp Pro BOX, zawierający program z licencją wieczystą, bezpłatną aktualizacją, pendrivem oraz podręcznikiem. Co więcej, proponujemy także rozwiązanie dla uczniów i studentów – roczną subskrypcję SketchUp Pro EDU w wersji podstawowej lub BOX w polskiej lub angielskiej wersji językowej oraz licencję sieciową SketchUp Pro LAB dla szkół. 

Cena SketchUp Pro jest zależna od wybranego produktu. Szczegóły można znaleźć przy konkretnych wersjach oprogramowania.
 

Właściwości oprogramowania SketchUp Pro

 
Każda wersja programu SketchUp Pro jest wyposażona w wiele zaawansowanych, a przy tym prostych w użyciu narzędzi, pozwalających na modelowanie 3D. Dzięki temu świetnie sprawdza się zarówno dla osób początkujących lub w celach edukacyjnych, jak i jest niezastąpiony przy pracy doświadczonych projektantów. Program posiada wiele zalet, z których najważniejsze to:
  • udostępnienie narzędzi do precyzyjnego modelowania 3D oraz przygotowywania dokumentacji technicznej,
  • aplikacje do prezentacji modeli w VR oraz na urządzeniach mobilnych,
  • intuicyjny interfejs, dzięki któremu z programu mogą korzystać także osoby początkujące,
  • możliwość tworzenia fotorealistycznych wizualizacji projektów w różnej skali,
  • bogata baza modeli 3D, zawierająca meble, postacie, rośliny, pojazdy itp.
Ponadto SketchUp Pro posiada także dodatkowe aplikacje, takie jak:
  • LayOut, pozwalająca na generowanie płaskich rysunków 2D oraz elementów 3D na bazie modelu SketchUp,
  • Style Builder, dzięki której można indywidualizować wygląd projektu z pomocą styli krawędzi stworzonych z wykorzystaniem samodzielnie narysowanych linii,
  • Trimble Connect, czyli internetowy dysk o pojemności 10GB, pozwalający na zapisywanie i udostępnianie swojej pracy w chmurze.
Szczegóły dotyczące poszczególnych wersji SketchUp Pro oraz ich wymagań sprzętowych można znaleźć po wybraniu danego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
 
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij