SketchUp Pro 2023 PL + V-Ray Solo - pakiet na 1 rok

SketchUp Pro 2023 PL + V-Ray Solo - pakiet na 1 rok
3900,00 zł netto4797,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

SketchUp Pro 2023 PL + V-Ray Solo - pakiet roczny, komercyjny

 
Kupując SketchUp Pro 2023 PL + V-Ray Solo dla SketchUp w Rivasoft.pl otrzymasz:
 • roczną komercyjną licencję SketchUp Pro 2023 w języku polskim (wersja elektroniczna, certyfikat PDF)
 • roczną, komercyjną licencję online V-Ray 6 w języku angielskim (wersja elektroniczna, certyfikat PDF, wymagany dostęp do internetu)
 • darmowy Support & Maintenance - dostęp do najnowszej wersji programu oraz mailowe wsparcie techniczne
 • nieograniczona przestrzeń w chmurze do przechowywania Trimble Connect
 • AR/VR, Mobile Viewer, SketchUp Web oraz wsparcie dla zestawów XR (Vive, Oculus, Microsoft Hololens).

SketchUP Pro 2022 pozwoli Ci odkryć świat 3D na nowo – to bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze program, który będzie odpowiedni zarówno dla początkujących, jak również osób zaawansowanych w dziedzinie projektowania. Dzięki aplikacji w prosty i przyjemny sposób połączysz elementy 3D z 2D – np. ze zdjęciami, tekstem, szablonami blokowymi, projektami graficznymi, a nawet treściami pisanymi ręcznie. W ten sposób stworzysz atrakcyjne prezentacje interaktywne dla swojego projektu. Aby stworzyć wymarzony projekt za pomocą SketchUp Pro 2023 nie musisz być zawodowcem! Przyjazne w użytkowaniu funkcje i narzędzia pozwolą Ci działać skutecznie nawet bez większego doświadczenia.
 

Poznaj NOWOŚCI SketchUp Pro 2023!


Pracuj efektywniej z SketchUp i LayOut. Aktualizacja już dostępna!
Początek roku to czas aktualizacji oprogramowania SketchUp i LayOut. W aktualnej wersji znajdziemy nowe, udoskonalone narzędzia do modelowania oraz generującą dużą oszczędność czasu w programie LayOut wyszukiwarkę i wiele więcej przydatnych, dodatkowych możliwości. Wszystko po to, by pracować szybciej i prościej nad każdym projektem.
 
Wyszukiwarka w SketchUp
Nowa możliwość wyszukiwania w programie SketchUp pozwala szybko odnaleźć i aktywować natywne polecenia i zainstalowane rozszerzenia. Teraz każdą wtyczkę w SketchUp można szybko znaleźć wpisując tylko jej nazwę lub jakiekolwiek zapytanie dotyczące przebiegu pracy, np. "elevation". Nowi użytkownicy szybko i łatwo zapoznają się z interfejsem UI i pakietem narzędzi a czas będą mogli przeznaczyć na projekt zamiast na wyszukiwanie stosownego narzędzia. Aktualni, zaawansowani użytkownicy programu dzięki temu rozwiązaniu będą mogli ograniczyć ilość miejsca na ekranie na którym wyświetla się pasek narzędzi wpisując stosowne polecenia dotyczące potrzebnych rozszerzeń. Shift +S to szybki domyślny skrót pozwalający uruchomić Wyszukiwarkę.
 
Nowe, udoskonalone narzędzia do modelowania
Nowa wersja programu SketchUp zdecydowanie usprawnia pracę. W kolejnych akapitach zaprezentujemy nowe możliwości oprogramowania.

Narzędzie Lasso
Dostępne pod skrótem Shift + spacja. Daje możliwość zaznaczania wielu lub pojedynczych obiektów poprzez zakreślenie ich nieregularnym kształtem lassa bez konieczności zmiany orientacji kamery.

Kopiowanie - stemplowanie
Daje możliwość prostego, szybkiego i naturalnego powielania czy rozmieszczania obiektów w scenie takich jak na przykład drzewa, rośliny czy elementy małej architektury. Funkcja jest dostępna jako rozwinięcie narzędzia “przesuń”. Istnieje także możliwość rozmieszczania obiektów wzdłuż jednej osi w nieregularnych odstępach.

Narzędzie Tag
To zdecydowanie usprawnienie procesu twórczego. Istnieje możliwość przypisania konkretnego Taga danemu wystąpieniu lub jego przypisanie poprzez pojedyncze kliknięcie. Można to robić bezpośrednio w oknie modelowania. Ma to istotny wpływ na przejrzystą organizację modelu/sceny i jakość raportów.

Dowolny kształt
Rozwinęliśmy tą funkcjonalność (freehand). Proste i szybkie tworzenie organicznych kształtów na pojedynczych płaszczyznach lub na wielu jednocześnie jest wyjątkowym udogodnieniem. Ilość segmentów krzywizn można regulować dzięki czemu linie mogą być bardziej obłe/gładkie przy wyższym zagęszczeniu segmentów. Zmiana ilości segmentów jest wprowadzania do obiektu w czasie rzeczywistym.

Blokada rysowania stycznej
Jest to funkcja narzędzi “łuk z 2 punktów” lub “łuk z 3 punktów”. Daje możliwość rysowania łuków stycznych do istniejących płaszczyzn w prostszy i szybszy sposób niż dotychczas.

Wyszukiwarka scen
Jest to znaczące ułatwienie procesu identyfikacji wyszukiwanej sceny. Przydatne zwłaszcza dla użytkowników tworzących ich duże ilości. Funkcja ta posiada także filtry, co powoduje, że poszukiwana scena jest odnajdywana dużo szybciej.

Więcej modyfikacji w modelowaniu
W aktualnej wersji SketchUp wprowadzone zostały udoskonalone funkcje dla narzędzi takich jak Pozycjonowanie tekstur, Miarka czy Klasyfikator. Są także wskazówki dotyczące blokowania kierunków podczas pracy z narzędziami.

SketchUp Layout
Funkcja “Znajdź i zastąp” oraz “Auto-Text” zdecydowanie usprawnia proces pracy nad projektem czy modelem

Auto Text oparty na widokach projektu
Po za istniejącymi etykietami istnieje możliwość tworzenia także swoich indywidualnych w oparciu o nowe znaczniki Auto_Text. Etykiety te można używać na przykład w albumach z kształtami. Dzięki temu możemy sprawdzić skojarzoną z danym oknem wartość dla danego rysunku. Tagi te to parametry takie jak: <SceneName>, <SceneDescription>, <Scale>, <Ratio> I <Coordinates()>. W praktyce oznacza to, że jesteśmy w stanie otrzymywać automatycznie wypełnione etykiety o powyższe zmienne parametry wypełnione automatycznie w oparciu o wybrany widok sceny.

Auto-Text zarządzanie stroną
Pozwala na automatyczne tworzenie spisów treści co dotychczas było bardzo czasochłonne i narażone na pomyłki.

Liczba Stron
Tag <PageNumber> został rozbudowany. <PageCount> daje możliwość wyświetlenia zdefiniowanej liczby stron. Można określić początkową stronę oraz ostatnią. Istnieje także możliwość określenia stylu znaków. Funkcjonalność ta przydaje się podczas tworzenia spisów treści lub indeksów.

Nazwa strony
<PageName> jest tagiem, który pozwala na wyświetlenie nazwy strony, która nie jest aktualnie wyświetlana jako bieżąca. W celu wyświetlenia nazwy czwartej strony należy wpisać <PageNumber(4)>. Uaktualnienie odbywa się w trybie dynamicznym bez względu na to czy pozostałe strony są usuwane, dodawane lub układane w innej kolejności. Skraca to ilość czasu potrzebną na tworzenie spisu treści i pozwala na uniknięcie pomyłek.
 

Wymagania SketchUp Pro :

Windows 10 lub nowszy

 
Wymagania systemowe:
 • 64-bitowa wersja systemu operacyjnego
 • Microsoft® Internet Explorer 9.0 lub nowszy
 • .NET Framework w wersji 4.5.2 lub nowszej
 Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
 • Procesor 2+ GHz
 • 8+ GB RAM
 • 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
 Wymagania sprzętowe (minimalne):
 • Procesor 1 GHz
 • 4 GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej (na instalację)
 • 16GB MB wolnej przestrzeni dyskowej (całkowitej)
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu


Mac OS 10.14+ lub nowszy

 
Wymagania systemowe:
 • QuickTime 5.0
 • Safari
 • Brak wsparcia dla środowisk Bootcamp, Parallels, VMWare
Wymagania sprzętowe (rekomendowane):
 • Procesor 2.1+ GHz Intel™
 • 8+ GB RAM
 • 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 • Niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
Wymagania sprzętowe (minimalne):
 • Procesor 2.1+ GHz Intel™
 • 4 GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • Karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.1 lub nowszej)
 • Myszka z trzema przyciskami
 
 

V-Ray Solo dla SketchUp na 1 rok - najnowsza wersja


Nowoczesny silnik do renderowania filmów od ChaosGroup, który działa jako wtyczka do znanego programu SketchUp. Dzięki niemu możliwe jest generowanie najwyższej jakości wizualizacji, które będą posiadały doskonały stopień realizmu.

V-Ray  współpracuje z programem SketchUp, który zyskał ogromną sławę i jest obecnie jednym z najlepszych rozwiązań do modelowania 3D. Dzięki programowi stworzysz takie wizualizacje modeli, które będą reprezentowały najwyższą jakość i najlepszy realizm, a także wyrenderujesz je w bieżącym cyklu pracy. VRay 5 to zupełnie nowa jakość, z której skorzystasz zarówno na systemie Windows, jak również Mac OS.

Najnowsza wersja V-Ray 6 dla SketchUp oferuje możliwość renderowania w czasie rzeczywistym i nie wymaga opuszczania programu SketchUp.


Czym wyróżnia się V-Ray Solo ?

Najnowsza wersja dostępna na rynku V-Ray Solo wyróżnia się  wszechstronną kompatybilnością z popularnymi aplikacjami do projektowania i modelowania 3D, jak: 3ds Max, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke, Revit, Rhino, SketchUp, oraz Unreal. V-Ray Solo przeznaczony jest na 1 stanowisko komputerowe.
 
V-Ray Vision – nowa funkcja dostępna w V-Ray dla SketchUp dzięki której możliwe jest przeglądanie i wizualizacja projektu na żywo bez konieczności wychodzenia z programu. Ponadto oferuje dwa potężne silniki GPU, CPU lub tryb hybrydowy łączący obydwa wcześniejsze i jednocześnie znacznie przyspieszający proces renderowania najbardziej skomplikowanych projektów. Dodatkową zaletą programu jest również opcja denoising umożliwiająca redukcję szumów i skracająca czas powstawania renderu. Końcowe rezultaty zobaczysz już na etapie projektowania dzięki interaktywnemu renderingowi.

Interfejs użytkownika -  oferuje nieograniczony dostęp do wielu przydatnych narzędzi, takich jak: Asset Editor, File Manager, Asset Preview, Fame Buffer. Inteligentne narzędzia Asset Editor pozwalają tworzyć, edytować i zarządzać światłem, materiałami i innymi dostępnymi zasobami a menadżer plików scen – zarządzać nimi z jednego miejsca dzięki opcji ustalania ich ścieżek oraz tworzenia archiwów.

Oświetlenie – od dziś możesz tworzyć wysokiej jakości rendery korzystając z najlepszych narzędzi do oświetlenia, w tym Light Gen, Adaptive lights, lighting Analysis, Accurate lights oraz Global Illumination. Niektóre z dostępnych trybów są przydatne przy mocno oświetlonych scenach, znacząco skracają czas renderowania, oferują naturalne i sztuczne światło, w tym również światło dzienne dla każdej pory roku i miejsca.

Kamery i oświetlenie optyczne – najnowsza wersja wspiera najpopularniejsze możliwości kamery takie jak, Lens effects, Point & Shoot camera, Photorealistic cameras oraz VR. Możesz zamienić się w fotografa dzięki opcji rzeczywistego aparatu – balans bieli, głębia, obszar są zawsze pod Twoją kontrolą.

Materiały – V-Ray wspiera proces wyboru materiałów celem uzyskania różniących się między sobą efektów. VRscans to ponad 1000 dostępnych materiałów przyspieszających proces realizacji projektu.

Tekstury – bogaty wybór tekstur oszczędza pamięć operacyjną. Możesz idealnie dopasować wygląd sceny za pomocą odpowiednio dobranej temperatury koloru i nowego gradientu. Dodatkowo V-Ray 5 umożliwia trójwymiarowe mapowanie.

Geometria – V-Ray udostępnia różne możliwości tworzenia i modyfikacji obiektów w scenie. Szczegółowe modele, jak np. trawa mogą być dodawane jako obiekt proxy V-Ray. Kolejną zaletą jest możliwość importu sceny z V-Raya jako model SketchUp.

Efekty wolumetryczne oraz perspektywa powietrzna – nowy V-Ray zapewnia realistyczne efekty atmosferyczne i środowiskowe, w tym m.in. mgłę 3D, rozproszone światło i przezierność.

V-Ray 6 dla SketchUp zapewnia płynną pracę z V-Ray dla 3ds Max, Rhino oraz Revit oraz z innymi narzędziami (VRscans, Chaos Cloud oraz wszelkie wtyczki)


Wymagania V-Ray Solo dla SketchUp:

 
Windows 8 lub nowszy
Procesor: Intel® Core™ 1 generacji lub kompatybilny z SSE4.2 support (x64)
Pamięć RAM: Minimum 8 GB RAM, rekomendowane 16 GB lub więcej RAM
TCP/IP: Aktualnie wspierany jest tylko IPv4
Wsparcie GPU: Karty graficzne NVIDIA Maxwell-, Pascal-, Volta- i Turing- z najnowszymi sterownikami lub chociaż wersją 411.31 sterowników

Mac OS 10.13+ lub nowszy
Procesor: Intel® Core™ 1 generacji lub kompatybilny z SSE4.2 support (x64)
Pamięć RAM: Minimum 8 GB RAM, rekomendowane 16 GB lub więcej RAM
TCP/IP: Aktualnie wspierany jest tylko IPv4
 

*Kopiowanie opisów jest zabronione oraz oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz.U. 94 Nr 24 poz. 83 sprost: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170 

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij