SketchUp Pro 2020 PL

SketchUp Pro 2020 PL
3088,62 zł netto3799,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Odkryj świat 3D w łatwy i efektywny sposób za pomocą SketchUp Pro 2020. SketchUp Pro to niezwykle intuicyjny w obsłudze i łatwy do przyswojenia program. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z projektowaniem 3D, jak i dla zaawansowanych w dziedzinie projektowania. Aplikacja pozwala szybko i przyjemnie łączyć elementy 3D z 2D, takimi jak zdjęcia, projekty graficzne, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie, w celu tworzenia atrakcyjnych prezentacji interaktywnych Twoich projektów. Nie musisz być zawodowcem, aby zrealizować wymarzony projekt 3D. SketchUp Pro 2019 został wyposażony w przyjazne użytkownikowi narzędzia i funkcje niezbędne do realizacji każdej koncepcji projektowej o najwyższym stopniu profesjonalizmu.
 
Kupując SketchUp Pro 2020 w Rivasoft.pl otrzymasz:
 • bezterminową, komercyjną licencję SketchUp Pro 2020 w języku polskim (wersja elektroniczna, certyfikat licencyjny z numerem seryjnym, kodem autoryzacji oraz instrukcją aktywacji licencji)
 • darmowy Support & Maintenance przez 1 rok oferujący dostęp do najnowszej wersji oraz mailowego wsparcia technicznego przez rok
 • możliwość instalacji na dwóch komputerach (np. na komputerze stacjonarnym i laptopie) i wymiennego użytkowania programu - tylko na jednym komputerze naraz 
 • licencje przypisaną do jednej osoby przeznaczoną do użytkowania wyłącznie przez zarejestrowanego użytkownika, która nie może być współdzielona z innym
 • 10 GB przestrzeni na dysku w chmurze Trimble Connect.
   
Poznaj NOWOŚCI SketchUp Pro 2020!
 
SketchUp Pro 2020 – kreatywna przestrzeń 3D

Nowa wersja SketchUp Pro 2020 już 29 stycznia ujrzała światło dzienne. Istotną zmiana nastąpiła w organizacji modelu, a dokładnie Hierarchii obiektów. Tworzenie warstw na warstwach już nie jest konieczne, aby zwiększyć wydajność modelu. W nowej wersji SketchUp 2020 możesz zarządzać modelem i organizować go bezpośrednio z poziomu narzędzia Hierarchii obiektów. Skorzystaj z ikony okna, aby mieć możliwość przechodzenie między głównymi elementami modelu, jak piętra i meble.

SketchUp Pro 2020 – Nowe uchwyty na obiekcie

Jeśli uchwycisz punkt na obiekcie, który jest zasłonięty (np. tylny narożnik lub punkt środkowy) i będziesz go przesuwać, to twój obiekt automatycznie przejdzie w stan przeźroczysty, gdy coś w twoim modelu zakłóci poruszany obiekt. Działa to zarówno z narzędziem Obróć, jak i narzędziem Przesuń.

SketchUp Pro 2020 – Lepsza kontrola ukrytych obiektów

W rozwijanym menu oddzielone zostały obiekty ukryte od ukrytej geometrii. Dzięki tej zmianie zyskasz możliwość lepszego zarządzania ukrytą geometrią oraz obiektami w celu jeszcze łatwiejszego modelowania. Np. jeśli chcesz edytować ukryte krawędzie w krajobrazie lub wygładzonej powierzchni, ale nadal chcesz ukryć obiekty znajdujące się w pobliżu (takie jak drzewa, krzaki lub budynek). Możesz to zrobić teraz !

LayOut 2020 – kontrola dokumentacji

Pełna kontrola nad dokumentacją jest priorytetem! Mając na uwadze oszczędność Twojego czasu i energii twórcy najnowszej wersji LayOut ulepszyli interakcję między SketchUp i LayOut. Już nie musisz za każdym razem przełączać się między aplikacjami i aktualizować sceny w SketchUp, aby rysunek wyszedł najlepiej. Teraz bezpośrednio w LayOut masz więcej możliwości edycji.
 
 •  

Treść licencji programu SketchUp – EULA https://www.sketchup.com/license/f/sketchup

Każda wersja SketchUp Pro zawiera narzędzia:
 • LayOut - pomocna aplikacja umożliwiająca na bazie modelu SketchUp generowanie płaskich rysunków 2D a także elementów 3D z wymiarowaniem i funkcją eksportu do wielu popularnych formatów. Rysowanie wszystkiego od początku nie jest konieczne, gdyż możemy użyć modelu SketchUp.
 • Style Builder - przydatna aplikacja dla każdego użytkownika SketchUp umożliwiająca indywidualizację wyglądu projektu dzięki wyszukanym stylom krawędzi utworzonym z samodzielnie narysowanych linii, na papierze lub cyfrowo w programie do edycji obrazów.
 • Trimble Connect - internetowy dysk dla każdego użytkownika o pojemności 10GB do przechowywania i współpracy w chmurze.

Użytkownik SketchUp może w swojej pracy wykorzystywać serwisy internetowe:

 • 3D Warehouse – baza z milionami darmowych modeli SketchUp. Użytkownik może pobierać modele bezpośrednio z poziomu programu a także udostępniać swoje społeczności z całego świata.
 • Extension Warehouse – serwis z wtyczkami rozszerzającymi możliwości oprogramowania SketchUp. Użytkownik znajdzie tutaj narzędzia ułatwiające codzienną pracę – od najprostszych po rozbudowane. Niektóre rozszerzenia wymagają opłaty.
 • ArchiUp.com – bezpłatna biblioteka obiektów BIM/CAD oraz innych zasobów projektowych. Użytkownik znajdzie tutaj modele, tekstury i inne materiały dotyczące realnych, dostępnych na rynku produktów.

Wsparcie techniczne SketchUp Pro

Jeśli posiadasz ważny pakiet Support & Maintenance możesz skorzystać z darmowego wsparcia technicznego. Pomoc jest udzielana w przypadku problemów technicznych z programem SketchUp związanych najczęściej z instalacją i aktywacją licencji.

Aby otrzymać pomoc, opisz dokładnie swój problem podając  informację o komponentach komputera (karta graficzna, procesor) oraz numerze seryjnym licencji i wyślij zgłoszenie na stronie http://pomoc.progrupa.com/support/home lub napisz na adres pomoc@progrupa.com

Szkolenia SketchUp Pro oraz V-Ray dla SketchUp

Jeśli chcesz nauczyć się podstaw obsługi programu lub udoskonalić metodykę swojej pracy i nauczyć pracować na zaawansowanych narzędziach skorzystaj z oferty szkoleń organizowanych przez firmę ProGrupa. Autoryzowane centrum oferuje kursy podstawowe i zaawansowane, które organizowane są cyklicznie w różnych miastach Polski. Informacje o programie, terminach i lokalizacji znajdziesz na stronie https://szkolenia.progrupa.com/

Aby obejrzeć tutoriale video dotyczące podstawowych funkcji SketchUp kliknij tutaj

***

Wymagania SketchUp Pro:

Windows 7+ lub nowszy, Mac OS 10.12+ (Sierra) lub nowszy

 • 64-bitowa wersja systemu operacyjnego
 • Microsoft® Internet Explorer 9.0 lub nowszy
 • .NET Framework w wersji 4.5.2 lub nowszej

 Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 • procesor 2+ GHz
 • 8+ GB RAM
 • 700 MB wolnej przestrzeni dyskowej
 • karta graficzna z 1 GB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.0 lub nowszej)
 • myszka z trzema przyciskami
 • niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu

 Minimalne wymagania sprzętowe:

 • procesor 1 GHz
 • 4 GB RAM
 • 500 MB wolnej przestrzeni dyskowej (na instalację)
 • 16GB MB wolnej przestrzeni dyskowej (całkowitej)
 • karta graficzna z 512 MB pamięci (w pełni kompatybilna z OpenGL w wersji 3.0 lub nowszej)
 • myszka z trzema przyciskami
 • niektóre funkcje SketchUp wymagają dostępu do Internetu
 
 •  

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij