SketchUp EDU

Z przyjemnością informujemy, że w naszym sklepie Rivasoft.pl oferujemy możliwość zakupu SketchUp EDU dla uczniów i studentów! Teraz możesz zdobyć profesjonalne narzędzie do projektowania w rewelacyjnej cenie, dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb edukacyjnych.

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, wystarczy dostarczyć skan ważnej legitymacji studenckiej, obejmującej zarówno pierwszą, jak i drugą stronę. To doskonała szansa na rozwijanie swoich umiejętności projektowych za pomocą nowoczesnego oprogramowania, które spełni wymagania nawet najbardziej wymagających projektantów w edukacji.

Wykorzystaj tę okazję i zdobądź SketchUp EDU już teraz, aby tworzyć inspirujące projekty i rozwijać się w świecie projektowania!


 


SketchUp EDU - cena i dostępność
 

Mamy świetne wiadomości dla uczniów i studentów! W sklepie Rivasoft.pl oferujemy SketchUp EDU zarówno po polsku, jak i angielsku. Wybierz dla siebie subskrypcję SketchUp EDU BOX, która zawiera podręcznik użytkownika, lub wersję elektroniczną dostępną online.

Teraz możesz zdobyć profesjonalne narzędzie do projektowania w języku, który Ci odpowiada, i wybrać formę nauki, która Cię najbardziej inspiruje. Twórz, projektuj i rozwijaj swoje umiejętności za pomocą SketchUp EDU, dostępnego w sklepie Rivasoft.pl. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na rozwijanie swojej kreatywności i umiejętności projektowych!

Możesz już mieć profesjonalny program SketchUp EDU PL już za 390,00 PLN. Cena SketchUp EDU PL dla studentów i uczniów jest objęta dodatkowym rabatem. Nie zwlekaj, zamów już dziś i korzystaj z najlepszych narzędzi projektowych 3D!

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij