Shadow Analysis Edu

Shadow Analysis Edu
113,82 zł netto140,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Edukacyjna licencja rozszerzenia Shadow Analysis dla programu Trimble SketchUp Pro do analizy zacieniania w środowisku SketchUp.
  • przeznaczona dla studentów/nauczycieli akademickich
  • licencja edukacyjna nie może być wykorzystywana do celów komercyjnych
  • brak możliwości transfer lub odsprzedaży licencji
  • ograniczenia: precyzja ograniczona do 15min, max rozdzielczość 800x600
Shadow Analysis to wtyczka dla Google SketchUp służąca do analizy zacieniania w środowisku SketchUp. Analizy tworzone są w oparciu o model 3D oraz dokładne dane geograficzne oraz astronomiczne. Dzięki temu Shadow Analysis jest odpowiedzią na zapotrzebowanie architektów poszukujących szybkiego i dokładnego sposobu tworzenia analizy zacieniania w połączeniu z elastycznością i szybkością działania.

Podstawową zaletą stosowani Shadow Analysis jest możliwość integracji z procesem tworzenia koncepcji bryły budynku. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe staje się sprostanie wysokim wymaganiom w krótkim czasie. Sekret polega na odejściu od tradycyjnego schematu pracy: koncepcja bryły -> rzuty, przekroje i elewacje budynu -> analiza zacienienia; w kierunku rozwiązań bazujących na wykorzystaniu mocy obliczeniiowej komputera: koncepcja bryły -> analiza zacienienia -> rzuty, przekroje i elewacje budynku. Zaletą takiej organizacji pracy jest rozwiązanie wielu problemów już na początku projektowania, co wyraźnie usprawnia prace nad kolejnymi etapami projektu.

Nowości:
  • poprawiona praca z materiałami przezroczystymi,
  • kosmetyczne zmiany przeszedł główny algorytm obliczający czas nasłonecznienia,
  • dodano opcję dedykowaną dla Łotewskiego prawa budowlanego (w angielskiej wersji językowej programu)

Prezentację możliwości wtyczki Shadow Analysis można zobaczyć tutaj

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij