Shadow Analysis 2

Shadow Analysis 2
682,93 zł netto840,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Komercyjna licencja programu Shadow Analysis 2 do analizy nasłonecznienia / zacienienia zaprojektowane dla maksymalnej szybkości i dokładności obliczeń. Licencja na rok.

Kompatybilny z Autodesk Revit i 3Ds Max, SketchUp, ARCHICAD i wiele innych

Wygodne i skuteczne narzędzie do analizy nasłonecznienia / zacienienia zaprojektowane dla maksymalnej szybkości i dokładności obliczeń. Shadow Analysis 2 jest samodzielną aplikacją przygotowaną do współpracy z programami Autodesk® Revit® i 3Ds Max®, SketchUp, ARCHICAD i wieloma innymi.
  • Obsługuje modele 3D stworzone w Autodesk® Revit® i 3Ds Max®, SketchUp, ARCHICAD i wiele innych.
  • Szybki i intuicyjny: zaznacz obiekt, uruchom analizę i gotowe.
  • Wyniki prezentowane są w formie tekstury, bezpośrednio na twoim modelu. Pozwala to na zapisywanie wielu ujęć sceny bez potrzeby ponownej kalkulacji.
  • Wbudowane tryby dla polskiego prawa budowlanego: mieszkaniówka, szkoły i przedszkola, place zabaw.
Prezentację możliwości wtyczki Shadow Analysis można zobaczyć tutaj

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij