Rhinoceros

Zajmujemy się dystrybucją profesjonalnego oprogramowania Rhinoceros, przeznaczonego do modelowania 3D. Jest to zaawansowane narzędzie dla każdego sektora przemysłu, korzystające z geometrii NURBS. Cechuje je duża łatwość obsługi, ogromna precyzja i niemal nieograniczone możliwości, dzięki czemu świetnie sprawdza się zarówno w pracy, jak i jako narzędzie edukacyjne. Rhino 8 jest stosowany przez projektantów, architektów, inżynierów, a także artystów. Posiada wiele innowacyjnych narzędzi, ułatwiających i przyspieszających pracę i pozwalających na precyzyjne wykonanie dowolnego projektu. Dzięki oprogramowaniu można z łatwością tworzyć, edytować, renderować i animować, a także przetwarzać krzywe, powierzchnie i bryły. Co więcej, Rhino obsługuje chmury punktów i siatki mesh.
 

Rhino 8 cena, dostępność

 
W naszej ofercie znajduje się wiele produktów związanych z oprogramowaniem Rhinoceros. Dostępna jest najnowsza wersja podstawowa dla systemu Windows i Mac, a także aktualizacje, pozwalające na upgrade starszego oprogramowania do najnowszej wersji. Ponadto można zamówić także pakiet Rhino z V-Ray Solo , elektroniczną wersję edukacyjną Rhino EDU oraz edukacyjną licencję dla szkół i uczelni dla 30 użytkowników Rhino LAB KIT. Oprogramowanie posiada licencję wieczystą.

Cena Rhino jest zależna od wybranego produktu. Szczegóły dotyczące kosztów są dostępne przy danej wersji oprogramowania.
 

Właściwości oprogramowania Rhino

 
Oprogramowanie Rhino zapewnia szybszą i łatwiejszą pracę w dziedzinie modelowania 3D, dlatego znajduje zastosowanie w wielu branżach związanych z przemysłem i nie tylko.

Do najważniejszych zalet, jakie posiada program Rhino, należą:
 • korzystna cena w porównaniu do innych programów zapewniających tak zaawansowane możliwości modelowania 3D,
 • duża swoboda modelowania 3D dzięki dostępności wielu zaawansowanych narzędzi i opcji,
 • bardzo wysoka precyzja, umożliwiająca tworzenie zarówno najmniejszych, jak i największych projektów,
 • możliwość przekształcenia obiektów 3D w szkice 2D,
 • kompatybilność z wieloma formatami innych programów do projektowania, CAM czy renderingu, w tym DWG, DXF, SAT, 3DS, LWO, RIB, TGA, TIFF,
 • prosty w obsłudze interfejs,
 • duża prędkość programu przy niskich wymaganiach sprzętowych,
 • bezpośrednia obsługa tabletów, skanerów i drukarek 3D, a także ramion pomiarowych.
Funkcje wprowadzone w najnowszej wersji Rhino:
 • wprowadzenie Grasshoppera jako integralnej części Rhino,
 • lepsza i łatwiejsza prezentacja wyników pracy przed współpracownikami lub klientami na każdym etapie projektowania,
 • szybszy i stabilniejszy proces wyświetlania,
 • bardziej płynne i estetyczne kadry,
 • ulepszone tworzenie dokumentacji,
 • łatwiejsza instalacja i konfiguracja programu,
 • bardziej intuicyjny interfejs,
 • rozbudowany moduł wtyczek wraz z lepszym dostępem do bezpłatnych pakietów SDK,
 • dostęp do nowych wersji Work-in-Progress, wykorzystujących najbardziej nowatorskie funkcje.
Dodatkowe szczegóły dotyczące oprogramowania Rhino można znaleźć po wybraniu danej wersji produktu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
 

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij