Rhino 8 - licencja wieczysta

Rhino 8 - licencja wieczysta
4140,00 zł netto5092,20 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Rhino 8

 
Prezentujemy najnowszą komercyjną wersję programu Rhino 8, który oferuje samodzielny, trójwymiarowy system z rodziny CAD/CAM/CAE, a także jedną z najlepszych na świecie platform do projektowania, modelowania, modelowania bryłowego, wizualizacji, a także inżynierii odwrotnej. Rhinoceros to w pełni profesjonalny program do modelowania 3D, oparty na geometrii NURBS*.


Dlaczego Rhino?

 
Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo prosty w obsłudze, a do tego precyzyjny i funkcjonalny – za jego pomocą stworzysz dowolne kształty! Dlatego też korzystają z niego dziesiątki tysięcy specjalistów – od projektantów i architektów, przez inżynierów, aż do jubilerów i artystów. Sprawdzi się w niemal każdej branży przemysłu.

Wystarczy zacząć od rysunku, fotografii, modelu fizycznego albo samego pomysłu – program udostępni Ci narzędzia do precyzyjnego wykonania projektu. Dzięki temu przygotujesz go do renderingu, animacji, skeczu artystycznego, analizy inżynieryjnej lub produkcji. Rhino tworzy, edytuje, analizuje, renderuje, animuje i przetwarza krzywe, a także pozwala pracować na różnych powierzchniach ii bryłach NURBS. Obsługuje również siatki mesh i chmury punktów.
 

Rhino cena

 
Cena Rhino 8 to jednorazowa opłata za licencję wieczystą - bezterminową.


Co jeszcze oferuje Rhino?

 • Całkowitą swobodę modelowania 3D, a także dostęp do narzędzi, które znajdziesz w programach kosztujących od 20 do 50 razy więcej. Pozwoli Ci to wykonać wymarzony model w krótkim czasie.
 • Znakomite narzędzia do łączenia krzywych lub powierzchni z kontrolą ciągłości na nowo powstałym obiekcie.
 • Najwyższą precyzję, dzięki czemu stworzysz obiekt o dowolnej wielkości - od owada, do samolotu.
 • Dwuwymiarowe (2D) rysunki, wymiarowanie, komentarze i ilustracje. Przekształcanie obiektów 3D w szkice 2D.
 • Wygodne zarządzanie projektem – masz możliwość pracowania nad dużym modelem również w zespołach liczących wiele osób.
 • Kompatybilność – Rhino obsługuje formaty innych programów do projektowania, renderingu, CAM, graficznych itp.
 • Łatwą naprawę plików IGES i meshes.
 • Bezpośrednią obsługę ramion pomiarowych, tabletów, skanerów 3d i drukarek 3d.
 • Software bardzo łatwy w nauce.
 • Szybkość, do której nie wymagany jest nowoczesny sprzęt – Rhino zadziała nawet na podstawowym notebooku.
 • Niską cenę.
 

Nowości Rhino

 • Grasshopper jest już integralną częścią nowego Rhino! Po wielu latach funkcjonowania jako wersja beta, został doceniony na tyle, że jest obecnie znakomitą platformą, która zapewnia bazę dla rozmaitych komponentów, dostarczanych przez innych producentów, którzy zajmują się różnymi gałęziami przemysłu - począwszy od analizy środowiskowej, a skończywszy na robotyce.
   
 • Prezentacja to klucz do sukcesu – każdy etap procesu projektowego wymaga sprawnej komunikacji z klientami, współpracownikami, odbiorcami, itp. Dlatego też Rhino został zoptymalizowany w taki sposób, aby zapewnić lepszą i prostszą prezentację wyników Twoich działań. I to bez względu na to, na jakim etapie projektowania jesteś! Poprawie uległy takie elementy, jak wyświetlanie, rendering, materiały oraz wiele innych elementów, usprawniając w znaczący sposób Twoją pracę.
   
 • Proces wyświetlania w nowym Rhino jest szybszy, stabilniejszy i daje możliwość skorzystania z najnowocześniejszych funkcji oraz narzędzi sprzętu graficznego. Dzięki temu uzyskano płynniejsze, spójniejsze i bardziej estetyczne kadry, również w przypadku dużych modeli. Dzięki najnowszym technologiom, prędkość wyświetlania może być większa nawet o 300%.
   
 • Modelowanie jest jedną z części procesu projektowego, ale musisz również pokazać jak zbudować to, co prezentujesz. Dzięki ulepszeniu wielu części procesu tworzenia dokumentacji, bez problemu przekażesz szczegółowe informacje dotyczące budowy Twojego projektu.
   
 • W Rhino włożono mnóstwo pracy w ustawienie instalacji, licencjonowania oraz konfiguracji – wdrożono nawet nową opcję licencjonowania programu za pośrednictwem Cloud Zoo.
   
 • Zupełnie od nowa stworzono funkcję Make2D, dzięki czemu użytkownicy otrzymują jeszcze lepsze i bardziej czytelne wyniki w krótszym czasie. Zyskasz także możliwość ich łatwiejszego skonfigurowania.
   
 • Rhino jest jeszcze bardziej intuicyjne! Producent poprawił wiele drobnych pomyłek i przypisał rozmaite funkcje pojedynczym poleceniom – dzięki temu wszystko ma teraz sens i jest bezproblemowe w obsłudze.
   
 • Rhino to coś znacznie więcej niż program do modelowania 3D – rozbudowany moduł wtyczek i narzędzi programujących powodują, że pozwala on wszystkim użytkownikom przenieść projektowanie na najwyższy poziom. Wynika to między innymi z ulepszonego dostępu do bezpłatnych pakietów SDK, poprawionego API, lepszej dokumentacji i szerszego dostępu do poleceń Rhino z Grasshopper.
Producent cały czas pracuje nad ulepszaniem Rhino – dlatego też użytkownicy mają dostęp do społeczności Serengeti i nowszych wersji Work-in-Progress (WIP). To w wersjach WIP rozwijane są funkcje przyszłości, m.in. obsługa SubD, Grasshopper 2, nowy silnik do renderingu w czasie rzeczywistym i wiele innych.


Wymagania Rhino


Rhino działa na systemie Windows oraz Mac. Rhino jest kompatybilny z systemem Windows 10 lub 8.1. oraz macOS 10.15.7 (Catalina) lub 10.14.6 (Mojave). Więcej wymagań systemowych i sprzętowych sprawdzisz tutaj.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij