Render Plus Combo Pack

Render Plus Combo Pack
2356,15 zł netto2898,06 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

IRender nXt to całkowicie zintegrowany silnik renderujący dla SketchUp oparty jest na zupełnie nowej technologii, opracowanej przez Robert McNeel and Associates. IRender nXt zapewnia wyjątkową równowagę pomiędzy realizmem obrazu, łatwością konfiguracji oraz szybkimi rezultatami osiąganymi przez projektantów.Zawiera: silnik renderujący IRender nXt, rozszerzenia SpaceDesign, RPS 3D PDF, NprTools, RpTools

Zawartość pakietu:   

 • IRender nXt
 • 2 stanowiskowa farma renderująca
 • RPS 3D PDF
 • SpaceDesign
 • RpTools
 • NprTools

Kompatybilny z: SketchUp 2015 lub nowszy

SpaceDesign to zestaw narzędzi dla komponentów, atrybutów, raportów, obliczeń i informacji. Wtyczka dedykowana jest dla twórców komponentów 3D, programistów Ruby, modeli SketchUp.

Możliwości SpaceDesign:

 • możliwość zawierania atrybutów komponentów w raportach
 • możliwość zawierania atrybutów tworzonej geometrii w raportach
 • możliwość zawierania atrybutów w modelu

RPS 3D PFD Exporter to wtyczka dla SketchUp zamieniająca modele w interaktywne pliki PDF, które użytkownik może umieścić na stronie internetowej lub wysyłać do swoich klientów, którzy następnie mogą odczytać plik przy pomocy Adobe Acrobat Reader.

Możliwości RPS 3D PDF

 • eksport geometrii 3D
 • eksport kolorów i tekstur
 • eksport wewnątrz interaktywnej ramki plików Adobe PDF
 • dodawanie adnotacji i komentarzy do dokumentu PDF za pomocą prostego kreatora

RpTools & NprTools to wtyczka dla SketchUp, która ułatwia pracę z komponentami, tworzenie dokumentacji 2D, układ komponentów 3D pobranych z 3D Warehouse czy wykonywanie innych zaawansowanych funkcji.

Funkcje RpTools:

- Komponenty: Zaznacz, Umieść, Przenieś, Kopia, Obrót, Rozciągnij, Lustrzane odbicie
- 2D Plotting: kolor i grubość linii krawędzi, Tekst 2D
- Pomieszczenia: tworzenie pomieszczeń w celu szybkiego rozmieszczenia komponentów
- Kształty: tworzenie standardowych kształtów 3D

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij