Reason Essentials 8

Reason Essentials 8
158,54 zł netto195,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 5 czerwca 2023

Opis produktu

Reason Essentials zawiera narzędzia do rejestracji, edycji, masteringu (efekty), kreacji (instrumenty) oraz miksowania, które w każdej chwili można rozszerzyć o kolejne, potrzebne w danej chwili moduły.

W programie Reason Essentials znajdują się wybrane instrumenty i efekty z pełnej wersji programu Reason (w wirtualnym rack'u), mikser oraz niezbędne narzędzia do rejestracji dźwięku. Dla gitarzystów zamieszczono wirtualne wzmacniacze oraz efekty gitarowe i basowe pochodzące ze sprzętowej wersji urządzenia POD firmy Line 6.

Reason Essentials w każdej chwili można uaktualnić do wyższej wersji programu (czyli Reason 7) w celu uzyskania większej palety instrumentów i efektów lub rozbudować o kolejne rozszerzenia czyli Rack Extensions.

Twórz

Tworzenie muzyki to uchwycenie właściwego momentu. Zarejestrowanie właściwej chwili weny twórczej lub wcześniejszego pomysłu wymaga narzędzi, które będą na to gotowe natychmiast. Taki właśnie jest Reason Essentials.

Aranżuj

Aby pomóc w aranżacji utworu w prosty sposób, Reason Essentials oferuje szybki i elestyczny sekwencer. Pozwala on na pełną i intuicyjną kontrolę aranżowanego utworu włącznie z wprowadzeniem wszelkich zmian oraz edycją materiału. 
         
Miksuj

Konsoleta mikserska programu Reason Essentials oferuje wygodny przesył sygnału audio, wbudowany dwupasmowy EQ ndla każdego z kanałów, zaawansowane efekty, pełną automatykę oraz kompresor nadający materiałowi emisyjną, profesjonalną jakość.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij