Reason Essentials 8

Reason Essentials 8
158,54 zł netto195,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Reason Essentials zawiera narzędzia do rejestracji, edycji, masteringu (efekty), kreacji (instrumenty) oraz miksowania, które w każdej chwili można rozszerzyć o kolejne, potrzebne w danej chwili moduły.

W programie Reason Essentials znajdują się wybrane instrumenty i efekty z pełnej wersji programu Reason (w wirtualnym rack'u), mikser oraz niezbędne narzędzia do rejestracji dźwięku. Dla gitarzystów zamieszczono wirtualne wzmacniacze oraz efekty gitarowe i basowe pochodzące ze sprzętowej wersji urządzenia POD firmy Line 6.

Reason Essentials w każdej chwili można uaktualnić do wyższej wersji programu (czyli Reason 7) w celu uzyskania większej palety instrumentów i efektów lub rozbudować o kolejne rozszerzenia czyli Rack Extensions.

Twórz

Tworzenie muzyki to uchwycenie właściwego momentu. Zarejestrowanie właściwej chwili weny twórczej lub wcześniejszego pomysłu wymaga narzędzi, które będą na to gotowe natychmiast. Taki właśnie jest Reason Essentials.

Aranżuj

Aby pomóc w aranżacji utworu w prosty sposób, Reason Essentials oferuje szybki i elestyczny sekwencer. Pozwala on na pełną i intuicyjną kontrolę aranżowanego utworu włącznie z wprowadzeniem wszelkich zmian oraz edycją materiału. 
         
Miksuj

Konsoleta mikserska programu Reason Essentials oferuje wygodny przesył sygnału audio, wbudowany dwupasmowy EQ ndla każdego z kanałów, zaawansowane efekty, pełną automatykę oraz kompresor nadający materiałowi emisyjną, profesjonalną jakość.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij