QuarkXPress 2023 Win/Mac z Advantage Plan (1 rok)

QuarkXPress 2023 Win/Mac z Advantage Plan (1 rok)
2800,00 zł netto3444,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Nowy QuarkXPress 2023 w wersji wieczystej już w sprzedaży!
 
QuarkXPress 2023 to najlepszy pakiet DTP, stosowany w największych agencjach reklamowych i wydawnictwach na całym świecie. Quark 2023 to bezkonkurencyjny, profesjonalny program do składu oraz najbardziej potężne i ułatwiające pracę narzędzie dla wszystkich, którzy zajmują się cyfrowym projektowaniem i publikowaniem. Program QuarkXPress 2023 dostępny jest dla systemu operacyjnego Windows i Mac OS.
 
Innowacyjne Flex Layouts dostępne w najnowszej odsłonie QuarkXPress 2023 umożliwiają projektantom opracowywać prawdziwie responsywne strony internetowe HTML5 w środowisku WYSIWYG jak również nowy, jeszcze raz przeprojektowany mechanizm publikowania danych w tabelach.
 
QuarkXPress Advantage to nowa opcja aktualizacji oprogramowania, dzięki której oszczędzisz i zyskasz dostęp do każdej aktualnej wersji QuarkXPress, w tym również pomocy technicznej bez ograniczeń. Po zakończeniu ważności Advantage'a korzystanie z oprogramowani jest nadal możliwe w wersji ostatnio zaktualizowanej.

Quark 2023 jest dostępny w wersji wielojęzykowej, w tym również polskiej (MULTI/PL)

Cena Quark 2023 obejmuje opłatę za licencje wieczystą, bezterminową.

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij