QuarkXPress 2023 Win/Mac EDU - subskrypcja roczna

QuarkXPress 2023 Win/Mac EDU - subskrypcja roczna
430,89 zł netto530,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Nowy QuarkXPress 2023 w wersji rocznej już w sprzedaży! Zamów już dziś subskrypcję edukacyjną!
 
QuarkXPress 2023 na 1 rok to najlepszy pakiet DTP, stosowany w największych agencjach reklamowych i wydawnictwach na całym świecie. Quark 2023 to bezkonkurencyjny, profesjonalny program do składu oraz najbardziej potężne i ułatwiające pracę narzędzie dla wszystkich, którzy zajmują się cyfrowym projektowaniem i publikowaniem. Program QuarkXPress 2023 dostępny jest dla systemu operacyjnego Windows i Mac OS.
 
Innowacyjne Flex Layouts dostępne w najnowszej odsłonie QuarkXPress 2023 umożliwiają projektantom opracowywać prawdziwie responsywne strony internetowe HTML5 w środowisku WYSIWYG jak również nowy, jeszcze raz przeprojektowany mechanizm publikowania danych w tabelach.

Quark 2023 jest dostępny w wersji wielojęzykowej, w tym również polskiej (MULTI/PL)

Cena Quark 2023 obejmuje opłatę za 1 rok "z góry".

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij