QuarkXPress 2019 Win/Mac + QuarkXPress Advantage (1 rok)

QuarkXPress 2019 Win/Mac + QuarkXPress Advantage (1 rok)
3900,00 zł netto4797,00 zł brutto
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Nowy QuarkXPress 2019 w wersji wieczystej już w sprzedaży!
 
QuarkXPress 2019 to najlepszy pakiet DTP, stosowany w największych agencjach reklamowych i wydawnictwach na całym świecie. Quark 2019 to bezkonkurencyjny, profesjonalny program do składu oraz najbardziej potężne i ułatwiające pracę narzędzie dla wszystkich, którzy zajmują się cyfrowym projektowaniem i publikowaniem. Program QuarkXPress 2019 dostępny jest dla systemu operacyjnego Windows i Mac OS.

Innowacyjne Flex Layouts dostępne w najnowszej odsłonie QuarkXPress 2019 umożliwiają projektantom opracowywać prawdziwie responsywne strony internetowe HTML5 w środowisku WYSIWYG jak również nowy, jeszcze raz przeprojektowany mechanizm publikowania danych w tabelach.

QuarkXPress Advantage to nowa opcja aktualizacji oprogramowania, dzięki której oszczędzisz i zyskasz dostęp do każdej aktualnej wersji QuarkXPress, w tym również pomocy technicznej bez ograniczeń. Po zakończeniu ważności Advantage'a korzystanie z oprogramowani jest nadal możliwe w wersji ostatnio zaktualizowanej.

Wymagania systemu Quark 2019:
  • Mac OS 10.12 (Sierra) - 10.14 (Mojave)
  • Microsoft Windows 8.1 (64 bit), Windows 10 (64 bit z ostatnim uaktualnieniem)

Zapytaj o produkt

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij