Programac Gwarek Win/Mac

Programac Gwarek Win/Mac
989,00 zł netto1216,47 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Polski słownik i dzielenie do QuarkXPress produkowane przez firmę Programac jest standardowym wyposażeniem większości gazet i wydawnictw w Polsce. Oparty na znakomitej bazie danych języka polskiego program zapewnia prawidłowy podział wyrazów w dokumentach Quarka (wstawiane są znaki soft-hyphen). Zawiera bazę wyjątków oraz umożliwia dodatkowe definiowanie następnych.

Słownik ortograficzny sprawdza poprawność pisowni w zaznaczonym fragmencie dokumentu lub całej ramce. Pozwala na definiowanie własnych słowników przez użytkownika.

Program współpracuje prawidłowo ze wszystkimi wersjami językowymi Quarka. Gwarek występuje także w wersjach dla programów Adobe: PageMakera, Illustratora oraz FrameMakera. Program można zainstalować na 2 stanowiskach, do niejednoczesnego używania.

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij