Programac Gwarek 13 Win/Mac

Programac Gwarek 13  Win/Mac
989,00 zł netto1216,47 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 1 marca 2021

Opis produktu

Polski słownik i dzielenie do QuarkXPress produkowane przez firmę Programac jest standardowym wyposażeniem większości gazet i wydawnictw w Polsce. Oparty na znakomitej bazie danych języka polskiego program zapewnia prawidłowy podział wyrazów w dokumentach Quarka (wstawiane są znaki soft-hyphen). Zawiera bazę wyjątków oraz umożliwia dodatkowe definiowanie następnych.

Słownik ortograficzny sprawdza poprawność pisowni w zaznaczonym fragmencie dokumentu lub całej ramce. Pozwala na definiowanie własnych słowników przez użytkownika.

Program współpracuje prawidłowo ze wszystkimi wersjami językowymi Quarka. Obsługuje wersje Quarka do 2018. Gwarek występuje także w wersjach dla programów Adobe: PageMakera, Illustratora oraz FrameMakera. Program można zainstalować na 2 stanowiskach, do niejednoczesnego używania.

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij