PRO100 wer.7 PL BOX

PRO100 wer.7 PL BOX
5400,00 zł netto6642,00 zł brutto7257,00oszczędzasz 8%
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

PRO100 wer.7 PL BOX - NOWOŚĆ!

 
PRO100 jest nowoczesnym, profesjonalnym programem do projektowania wnętrz – kuchni i łazienek, a także biur. Sprawdzi się także w projektowaniu mebli.
 

Kupując PRO100 firmy Ecru w sklepie Rivasoft.pl otrzymasz:

 • Komercyjną, wieczystą licencję Pro100 v.7 wersja polska
 • Licencję do użytku firmowego lub domowego
 • bezpłatną dostawę kurierem (pendrive)
 • fakturę VAT

Dlaczego warto postawić na PRO100 v.7?

 
Niezrównana szybkość
PRO100 jest niezrównany jeżeli chodzi o szybkość i intuicyjność – dzięki temu projektowanie wnętrz zajmuje mniej niż kilkanaście minut, a pojedynczego mebla zaledwie kilka minut! Dzięki programowi odtworzysz procesy z rzeczywistości – meble złożysz z formatek i okuć, a PRO100 zrobi resztę za Ciebie. Nie ma tu skomplikowanych modułów, dlatego też nie jest wymagane korzystanie ze szkoleń czy konsultacji. To najszybsze rozwiązanie, przeznaczone do projektowania kuchni, łazienek oraz innych wnętrz.

Błyskawiczna wizualizacja
Równie szybka jest wizualizacja, a każda zmiana, jaką dokonujesz w projekcie, odczytywana jest w czasie rzeczywistym. Możesz dowolnie zmieniać układy mebli, ich konstrukcje, modyfikować kolory płyt, ścian, frontów, wymieniać drzwi, obicia sof czy nawet obrusy na stole. Wszystko dzieje się błyskawicznie! Dla najbardziej wymagających użytkowników PRO100 przygotowano moduł renderingu PRO100 Kray.

Elastyczność zastosowań
Robisz różnorodne projekty i potrzebujesz uniwersalnego narzędzia? W PRO100 zaprojektujesz od zera dowolny mebel. Od szafki kuchennej, przez biurko, do zabudowę garderoby czy regał. Zaaranżujesz dowolne wnętrze: kuchnię, łazienkę, salon, biuro, sklep, aptekę, gabinet kosmetyczny itd. Żadnych ograniczeń, żadnych dopłat, pełna swoboda. PRO100 to program do aranżacji wnętrz i projektowania mebli w jednym.

Otwartość
PRO100 pozwoli Ci korzystać z pokładów własnej kreatywności – dzięki niemu stworzysz meble od podstaw albo zaimportujesz pliki z innych programów czy znalezione w Internecie. Zbudujesz własne biblioteki modeli i materiałów, a potem z nich skorzystasz. Co Cię ogranicza? Jedynie wyobraźnia, dlatego możesz stworzyć wymarzone wnętrze w kilkanaście minut!

Lista formatek i raporty
Na podstawie projektu, PRO100 w sposób automatyczny wygeneruje listę formatek, elementów oraz raport zużycia  materiałów. W raporcie znajdą się wszystkie zmiany konstrukcji i wymiarów zastosowanych elementów. Niezależnie od tego, jak wiele zmian wprowadzisz w konstrukcji mebli, raport będzie zawsze wierny temu, co jest w projekcie. To jedyne rozwiązanie na rynku, które tak elastycznie generuje listę formatek.

Natychmiastowa wycena
Jeżeli zastanawiasz się, ile kosztowałoby w rzeczywistości zrealizowanie danego projektu – nie ma problemu! PRO100 poda cenę pod kątem wprowadzonych danych – w zależności od tego, jakie materiały i komponenty użyjesz! Bez żadnych dodatkowych obliczeń i tak szybko, jak to tylko możliwe.

Własne biblioteki
Twoja firma, Twoje pomysły, Twoje biblioteki. Możesz tworzyć własne meble i wzory, tak jak chcesz. Dodasz też nowe elementy, zmodyfikujesz te istniejące i zaimportujesz takie, które znajdziesz lub otrzymasz od innych. Swoją bibliotekę zorganizujesz w dowolny sposób - takich możliwości nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie.

Doskonała organizacja pracy
Z PRO100 możesz przesyłać projekty lub raporty, przekazując wszelkie niezbędne informacje. Dzięki funkcji Nowy Rozkrój zoptymalizujesz zużycie materiałów i gospodarnie wykorzystasz odpady produkcyjne!

PRO100 cena
Inwestując w PRO100 cena, jaką zapłacisz, to jednorazowa opłata za licencję dożywotnią - bezterminową.
 
Wymagania sprzętowe PRO100: komputer PC, Windows 7 i wyższe, dedykowana karta graficzna NVidia lub AMD wysokiej klasy.


ODKRYJ NOWE FUNKCJE PRO100 7:

 • możliwość definiowania warstw i podwarstw projektu (struktura drzewiasta)
 • sterowanie warstwami: widoczność warstwy, blokada położenia warstwy, blokada selekcji warstwy (nieklikalność)
 • sfera (środowisko 360 stopni) wokół projektu:predefiniowane sfery otoczenia, możliwość sterowania orientacją, możliwość sterowania widocznością sfery, możliwość dodawania własnych sfer
 • nowy mechanizm ukrywania elementów: niezależne dla każdej kamery i widoku zestawy płaszczyzn ukrywania elementów, automatyczne ukrywanie elementów w perspektywie (sterowane odległością od miejsca wycentrowania kamery), możliwość przesuwania myszą płaszczyzn definiujących widoczność elementów
 • opisy w rzutach płaskich: możliwość przypisywania opisów do warstw wymiarowych, możliwość edycji położenia opisów, definiowany kolor opisu
 • edycja importowanych geometrii 3D:wygładzanie normalnych, detekcja krawędzi, mapowanie tekstur, separacja, łączenie, zerowanie, zamiana na mesh
 • import modeli 3d: możliwość importu archiwów zip bez konieczności ich rozpakowywania, zmiana nazwy modelu, jeżeli istnieje taki na scenie (częsty problem modeli *.dae)
 • zarządzanie ustawieniami obszaru roboczego możliwość zapisywania dowolnego zestawu pasków narzędzi i okieno
 • odświeżony interfejs: nowe bardziej czytelne ikony
 • zarządzanie kamerami: blokada, kopiowanie
 • przesuwanie widoku w perspektywie myszką (pan) (Alt+LPM lub Alt+ŚPM)
 • przesuwanie elementu wzdłuż wybranej osi (z klawiszami X/Y/Z)
 • randomizacja położenia materiału na elementach
 • zamiana tekstury na kolor
 • zarządzanie własnościami materiałów w bibliotece:otwórz/edytuj w programie domyślnym,, otwórz folder, kopiuj/wklej własności materiału
 • mapowanie tekstury na krawędziach elementów (domyślnie dookoła, jak okleina)
 • okleiny
 • skróty klawiszowe dla widoków (perspektywa, aksonometria...)
 • skróty klawisze dla kamer
 • klonowanie elementów w grupie (z Ctrl)
 • poprawione blokady przy podmianie elementów
 • dodane ikony 256 px w bibliotece
 • poprawione paski narzędzi "obróć" i "dosuń"

KRAY:

 • znaczna poprawa wydajności, poprawiona dystrybucja światła, eksport do HDR,
 • postprocesing HDR: jasność, nasycenie, głębia ostrości (siła zjawiska), głębia ostrości (miejsce ostrzenia)

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij