PRO100 wer.6 PL BOX + Renderer Kray

PRO100 wer.6 PL BOX + Renderer Kray
4600,00 zł netto5658,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka 28 września 2020

Opis produktu

PRO100 to profesjonalny program komercyjny do projektowania wnętrz kuchni, łazienek, biur i projektowania mebli.

PRO100 współpracuje z rendererem Kray. Przyjazny interfejs pozwala na tworzenie wizualizacji, o jakich do tej pory mogliśmy tylko marzyć. Renderer Kray uwzględnia niemal wszystkie występujące w rzeczywistości zjawiska optyczne i pozwala na generowanie obrazów o niespotykanej wierności i jakości. Sam rendering przebiega w tle nie obciążając karty graficznej. Projektowanie wnętrz jest tak szybkie i proste jak dotychczas, a efekty pracy przekraczają najśmielsze oczekiwania

Kupując PRO100 firmy Ecru w sklepie Rivasoft.pl otrzymasz:

  • Komercyjną, wieczystą licencję Pro100 v.6 wersja polska + Renderer Kray
  • Licencję do użytku firmowego lub domowego
  • bezpłatną dostawę kurierem (pendrive)
  • fakturę VAT

Niezrównana szybkość

Projektowanie w PRO100 jest szybkie i intuicyjne. Projektowanie wnętrza zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Pojedynczego mebla kilka. Program dokładnie odtwarza procesy z rzeczywistości. Meble składasz z formatek i okuć, a program sam "robi resztę". Żadnych skomplikowanych generatorów czy modułów. Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych Klientów nie ma potrzeby korzystać z naszych szkoleń czy konsultacji. PRO100 to najszybszy program do projektowania kuchni, łazienek i innych wnętrz.

Błyskawiczna wizualizacja

Wizualizacja w PRO100 jest natychmiastowa. Każda zmiana w projekcie jest w czasie rzeczywistym prezentowana w projekcie. Dowolna zmiana układu mebli i ich konstrukcji. Zmiana kolorów płyt, frontów, ścian, wymiana uchwytów, zmiana frezu i koloru drzwiczek, koloru obicia sofy, czy w końcu obrusu na stole. To wszystko dzieje się natychmiast. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy dodatkowy moduł renderingu PRO100 Kray.

Elastyczność zastosowań

Robisz różnorodne projekty. Potrzebujesz uniwersalnego narzędzia. W PRO100 zaprojektujesz od zera dowolny mebel. Od szafki kuchennej, przez biurko, po zabudowę garderoby czy regał. Zaaranżujesz dowolne wnętrze: kuchnię, łazienkę, salon, biuro, sklep, aptekę, gabinet kosmetyczny itd. Żadnych ograniczeń, żadnych dopłat, pełna swoboda. PRO100 to program do aranżacji wnętrz i projektowania mebli w jednym.

Otwartość

PRO100 to narzędzie dla Twojej kreatywności. Twórz własne meble "od zera", importuj pliki z innych programów lub znalezione w internecie. Twórz własne biblioteki modeli i materiałów i korzystaj z nich. Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia. PRO100 to program do projektowania kuchni, łazienek, salonów i innych wnętrz, a także do projektowania mebli.

Lista formatek i raporty

PRO100, na podstawie projektu, automatycznie generuje listę formatek, listę elementów i raport zużycia materiałów. Oczywiście, raporty te uwzględniają wszystkie zmiany konstrukcji i wymiarach zastosowanych elementów. Bez względu na to, jak wiele zmian wprowadziliśmy w konstrukcji mebli, raport będzie zawsze wierny temu, co jest w projekcie. To jedyne tak elastycznie generujące listę formatek rozwiązanie na rynku.

Natychmiastowa wycena

Zamień nerwy na uśmiech. Dzięki PRO100, w każdej chwili odpowiesz na pytanie "a ile by kosztowało, jakby zrobić tak...". Bez żadnych dodatkowych obliczeń. PRO100 na postawie wprowadzonych przez Ciebie danych poda cenę w zależności od użytych materiałów i komponentów. Prościej i szybciej niż naciskając jeden przycisk się nie da.

Własne biblioteki

Twoja firma, Twoje pomysły, Twoje biblioteki. Twórz własne modele mebli oraz wzory materiałów i korzystaj z nich jak chcesz. Dodawaj nowe elementy, edytuj istniejące, importuj elementy znalezione na stronach internetowych lub otrzymane od znajomych. Organizuj swoją bibliotekę tak jak chcesz i kiedy chcesz . PRO100 to jedyny program pozwalający robić to w tak prosty sposób.

Doskonała organizacja pracy

Korzystaj z PRO100 do przekazywania wszystkich informacji. Możesz przesyłać projekty lub raporty. W ten sposób przekażesz bezbłędnie konieczne informacje. Używaj programu Nowy Rozkrój, żeby optymalizować zużycie materiałów i gospodarnie wykorzystywać odpady produkcyjne.

Wymagania sprzętowe PRO100: komputer PC, Windows 7 i wyższe, dedykowana karta graficzna NVidia lub AMD wysokiej klasy.

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij