PRO100

W naszej ofercie znajduje się profesjonalne oprogramowanie Pro100 firmy Ecru, służące do projektowania wnętrz kuchni, łazienek i biur, a także projektowania mebli. Jest to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu można szybko i intuicyjnie tworzyć projekty wnętrz. Jest cenione ze względu na jego prostotę – intuicyjny interfejs i wiele narzędzi skracających pracę sprawia, że z oprogramowania może korzystać każdy. Zapewnia przy tym zaawansowane funkcje, pozwalające na osiąganie świetnych efektów.
 

Pro100 – cena, dostępność

 
Oferujemy kilka najnowszych wersji oprogramowania Pro100 – podstawową oraz rozszerzoną o program Render Kray, pozwalający na tworzenie wizualizacji, a także posiadającą dodatkowy program Nowy Rozkrój, umożliwiający optymalizację rozkroju płyt. Wszystkie opcje są dostępne z komercyjną licencją wieczystą, przeznaczoną do użytku domowego lub firmowego.

Cena Pro100 jest zależna od danej wersji oprogramowania. Szczegóły można znaleźć przy wybranym przez siebie produkcie.
 

Możliwości oprogramowania Pro100

 
Pro100 jest profesjonalnym programem do projektowania wnętrz i mebli. Posiada wiele przydatnych, zaawansowanych narzędzi, dzięki którym tworzenie projektów jest proste i bardzo szybkie – z jego pomocą można tworzyć modele już w kilka minut. Jakie są jego największe zalety?
  • szybkość projektowania dzięki intuicyjnej pracy i narzędziom skracającym cały proces,
  • natychmiastowa wizualizacja i wprowadzanie zmian w czasie rzeczywistym,
  • możliwość projektowania mebli od zera,
  • duża elastyczność, pozwalająca na importowanie plików z innych programów i tworzenie własnych bibliotek materiałów,
  • możliwość stworzenia biblioteki własnych mebli i zaprojektowanych przez siebie wzorów,
  • tworzenie wyceny z pomocą jednego kliknięcia – program automatycznie oblicza koszty na podstawie wprowadzonych danych.
     

Nowy Rozkrój
 

Nowy Rozkrój to program dostępny w pakiecie z oprogramowaniem Pro100. Służy on optymalizacji rozkroju płyt meblowych oraz innych materiałów, dzięki czemu pozwala je oszczędzić i ułatwia ich organizację. Jego możliwości to:
  • znalezienie optymalnego schematu rozkroju na podstawie wybranych przez użytkownika kryteriów,
  • lepsza organizacja pracy poprzez listę formatek, możliwość drukowania etykiet dla elementów oraz dostęp do raportów o zużytych arkuszach.
Do jego najważniejszych cech zalicza się regulowany rzaz, cięcie „od brzegu do brzegu”, ustawianie dowolnych wymiarów arkuszy, podmiana oklein, magazyn odpadów do wykorzystania, podział na zlecenia, druk etykiet samoprzylepnych, ewidencja zleceń i rozrysów oraz wiele innych przydatnych funkcji.
 

Render Kray
 

Pro100 jest również dostępne w pakiecie z programem Render Kray, pozwalającym na tworzenie wyjątkowych wizualizacji projektów wnętrz i mebli. Uwzględnia on wiele zjawisk optycznych, dzięki czemu dba o fotorealizm tworzonych projektów i pozwala na uzyskanie wizualizacji najwyższej jakości. Renderowanie przebiega przy tym w tle i nie obciąża karty graficznej, dzięki czemu praca z tym oprogramowaniem jest łatwa i szybka.

O funkcjach oprogramowania oraz jego wymaganiach sprzętowych można przeczytać więcej po wybraniu konkretnego produktu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
 

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij