Premiere Elements 2019 PL Win

Premiere Elements 2019 PL Win
356,90 zł netto438,99 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

NAJWAŻNIEJSZE POWODY ZAKUPU PROGRAMU ADOBE PREMIERE ELEMENTS

Rozwiązanie godne zaufania. Najlepsze branżowe rozwiązania do edycji zdjęć i wideo w jednym pakiecie Adobe Photoshop i Adobe Premiere Pro, dzięki któremu materiały wideo i zdjęcia nabiorą nowej jakości.

ULEPSZONE Wszystkie funkcje w jednym, zaawansowanym technologicznie i łatwym w użyciu produkcie. Oprogramowanie Adobe Premiere Elements 14 można stosować do wykonywania wszystkich operacji związanych z materiałami wideo. Program pozwala importować i porządkować klipy wideo, edytować je ręcznie lub używać do tego zautomatyzowanych opcji, a także udostępniać filmy na niemal każdym ekranie.

ULEPSZONE Szybkie znajdowanie odpowiednich klipów. Oprogramowanie usprawnia znajdowanie klipów wideo — najlepszych lub spełniających określone kryteria. Funkcja automatycznej analizy oznacza filmy i zdjęcia, uwzględniając ich jakość oraz popularność, a szereg inteligentnych opcji wyszukiwania ułatwia znajdowanie odpowiednich materiałów.

ULEPSZONE  Szybkie tworzenie dopracowanych filmów. Funkcja Film błyskawiczny automatycznie łączy najlepsze klipy przy użyciu technik stosowanych przez reżyserów hollywoodzkich, a także dopasowuje muzykę, napisy i efekty, które można wybierać z różnych motywów filmowych. Oprogramowanie udostępnia nowe motywy.

Oszczędność czasu dzięki inteligentnym, zautomatyzowanym opcjom. Program Adobe Premiere Elements umożliwia automatyczne naprawienie poruszonego nagrania i rozwiązanie problemów z kolorami lub światłem, wybranie najlepszych fragmentów filmu oraz ustawienie opcji audio tak, aby w filmie znalazły się wyłącznie dźwięki najwyższej jakości.

Praca z filmami metodą przeciągania i upuszczania. Tryb szybkiej edycji usprawnia pracę nad scenariuszem. Stanowi alternatywę dla tradycyjnego sposobu edytowania filmów za pomocą przestrzeni roboczej Oś czasu. Filmy można tworzyć przez proste przeciąganie i upuszczanie miniaturek klipów, przejść oraz efektów.

Edytowanie i generowanie podglądu z jednego, wygodnego miejsca. Edycja i wyświetlanie tworzonego filmu odbywa się w jednym, wygodnym środowisku (dużym oknie Monitor), w którym łatwo można przycinać i dzielić klipy, przesuwać i upuszczać efekty na daną klatkę, tworzyć wyjątkowe efekty obrazu w obrazie, wprowadzać tytuły oraz tekst bezpośrednio na ekranie i wykonywać szereg innych czynności.

ULEPSZONE Dodawanie profesjonalnych efektów i przejść. Za pomocą funkcji Wygląd filmowy można stosować w swoich wideo ulubione style filmowe. Łączenie elementów różnych scen nie sprawia najmniejszych trudności. Program pozwala stosować setki zachwycających efektów specjalnych i przejść — w tym nowych, wprowadzonych w bieżącej wersji.

Ożywianie filmów przy użyciu muzyki. Funkcja Dźwięk inteligentny umożliwia korzystanie z bogatego zestawu muzycznych ścieżek dźwiękowych, które są automatycznie dopasowywane dokładnie do długości filmu. Sceny można nawet synchronizować z rytmem podkładu muzycznego.

ULEPSZONE Więcej opcji obsługi klipów wideo i zdjęć. Wszystkim uwiecznionym wspomnieniom można nadać niepowtarzalny wygląd. Program pozwala na przykład poprawiać kolory w klipach wideo w sposób równie łatwy jak w przypadku zdjęć. Zdjęcia można natomiast szybko korygować, korzystając z dostosowanych opcji panoramowania i powiększania.

Wygodne udostępnianie. Kilka prostych kroków wystarczy, aby przygotować film, a gdy będzie gotowy — udostępnić go na wiele sposobów. Filmy można również udostępniać na płytach Blu-ray lub HD. Jakość HD jest teraz dostępna również w wypadku nagrywania na standardowych płytach DVD. Dzięki temu filmy można oglądać na ekranie praktycznie każdego urządzenia — od odtwarzacza iPod po telewizor HD z płaskim ekranem.

Występuje również w pakiecie z Adobe Photoshop Elements

NAJWAŻNIEJSZE NOWE FUNKCJE PROGRAMU ADOBE PREMIERE ELEMENTS

ULEPSZONE Prostsze w użyciu, intuicyjne środowisko. Oprogramowanie ułatwia porządkowanie, edytowanie, ulepszanie i udostępnianie materiałów dzięki dużym, wyraźnym ikonom, pomocnemu paskowi operacji, jak również możliwości wybrania trybu pracy — szybkiego lub eksperckiego.

NOWESzybsze zarządzanie filmami i zdjęciami. Nowe widoki Organizatora pozwalają na intuicyjne sortowanie i porządkowanie materiałów wideo oraz fotograficznych na podstawie osób, miejsc lub zdarzeń.

NOWE Efekty filmowe rodem z Hollywood. Za pomocą funkcji Wygląd filmowy można stosować w swoich wideo ulubione style filmowe.

NOWE Spowolnienie lub przyspieszenie akcji. Za pomocą efektu spowolnienia lub przyspieszenia filmu można zbudować napięcie, podkreślić wybrany moment filmu lub wzmocnić jego wydźwięk. Dodawanie efektów szybkiego ruchu pozwala na przyspieszenie narracji oraz wzbogacenie jej o energię, radość i zabawę.

NOWE Łatwiejsza regulacja kolorów. Suwaki regulacji kolorów pozwalają zmieniać wygląd filmu tak samo jak w przypadku zdjęć.

NOWE Udostępnianie filmów i pokazów slajdów w serwisie Vimeo. Ulubione filmy i pokazy slajdów można szybko udostępnić w popularnej witrynie Vimeo.*

NOWE Mapa wspomnień. Mapa pokazuje, w których miejscach zarejestrowano zdjęcia i filmy.*

NOWE Wzbogacanie filmów dzięki funkcjom mieszania obrazów. Tryby mieszania pozwalają uzupełnić klip o kolory lub tekstury z innego filmu, umieścić podpis lub notkę o prawach autorskich jako znak wodny oraz wprowadzić inne modyfikacje.

NOWE Nowe efekty i ulepszenia nadające filmom nietuzinkowy wygląd. Za pomocą nowych, przyciągających uwagę efektów, motywów i innych elementów można zaimponować rodzinie oraz znajomym.


Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij