PlaceMaker

PlaceMaker
812,20 zł netto999,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Komercyjna licencja rozszerzenia PlaceMaker dla programu SketchUp Pro do automatycznego generowania kontekstowych modeli referencyjnych, dzięki importowi danych z serwisu OpenStreetMap oraz wykorzystaniu anten DigitalGlobe.

Kompatybilny z AutoCAD, Revit, 3ds Max, Rhino, Lumion, SketchUp 2016 lub nowszy

Licencja roczna.
 
Użytkownik otrzymuje odnawialne 250 kredytów na miesiąc umożliwiające pobieranie map.

PlaceMaker to rozszerzenie SketchUp z ogromnym potencjałem, które automatycznie wygeneruje kontekstowe modele referencyjne, dzięki importowi danych z serwisu OpenStreetMap oraz wykorzystaniu anten DigitalGlobe.
 
Ważniejsze funkcje rozszerzenia:
 
  • Widok satelitarny - importuj widoki w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio do SketchUp i wykorzystaj je jako swoją bazę.
  • Budynki 3D - wprowadzaj masowo modele 3D budynków dla wybranych lokalizacji i miast
  • Drogi i ścieżki - umieszczaj drogi, chodniki, ścieżki oraz zbiorniki wodne w 3D w swoim projekcie. Wszystkie te obiekty są już wymodelowane i gotowe do wyrenderowania.
  • Modeluj w terenie - PlaceMaker wymodeluje budynki, drogi I ścieżki w 3D, bezpośrednio w terenie
  • Eksportuj do Revit - używaj funkcji Export to Revit i zaimportuj swój model do Revit.
  • Natychmiastowa baza terenu - twórz natychmiastowe pliki bazy terenowej aby wykorzystać je do modelowania, projektów czy rendering
Możliwości rozszerzenia PlaceMaker można zobaczyć poniżej:
Wymagania:
  • Windows 7 (64-bit) lub nowszy / MacOS 10.9 lub nowszy
  • SketchUp 2016 lub nowszy
  • dostęp do internetu
  • RAM: rekomendowane 8GB

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij