Pinnacle Studio 18 Ultimate PL

Pinnacle Studio 18 Ultimate PL
415,00 zł netto510,45 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Dzięki nowej, natywnej obsłudze architektury 64-bit, wsparciu dla 4K, poprawionej funkcji Live Screen Capture, Pinnacle Studio 18 Ultimate pozwala tworzyć i udostępniać twoje najlepsze filmy dotychczas. Wzmocnij swoje filmy dzięki ponad 700 presetom i 55 wtyczkom od NewBlue. Uzyskaj 17 wolnych od opłat licencyjnych utworów od Triple Scoop Music i popraw jakość dźwięku dzięki iZotope Music & Speech Cleaner.


 Główne powody do zakupu Pinnacle Studio 18 Ultimate


 1. Nowość! Wydajność architektury 64-bit
Rozkoszuj się zwiększoną szybkością i czasem reakcji, renderowaniem wielościeżkowym oraz lepszym zarządzaniem plikami, a także natywną architekturą 64-bit, która pozwoli ci w pełni wykorzystać moc twojego procesora i pamięci.

2. Nowość! Bonusowe efekty NewBlue
Poznaj nieograniczone możliwości twórcze korzystając z bazy ponad 700 presetów i 55 wtyczek od lidera w branży, NewBlue. Pakiet zawiera narzędzia do stabilizacji obrazu, kreatywnych efektów, ekscytujących przejść i wielu innych.

3. Poprawiono! Live Screen Capture
Nagrywaj bezpośrednio z twojego ekranu, rejestrując zarówno dźwięk systemowy, jak i z mikrofonu. Umieszczanie swoich nagrań w głównej ścieżce jest jeszcze prostsze, tak aby je wykorzystać w swoich filmach, prezentacjach i szkoleniach wideo. (Funkcja Live Screen Capture jest dostępna w języku Angielskim, Francuskim, Niemieckim, Włoskim, Duńskim i Japońskim.)

4. Nowość! Wsparcie XAVC S dla 4K i HD
Pracuj z XAVC S, nowym standardem dla kamer wideo opartym o MP4-AVC/H.264, i uzyskaj obsługę rozdzielczości do 4K 3840 x 2160.

5. Nowość! Darmowe utwory od Triple Scoop Music

Uchwyć nastrój swojego filmu dzięki idealnej ścieżce dźwiękowej. Wykorzystaj 17 wolnych od opłat licencyjnych utworów od Triple Scoop Music. Dodatkowo, Pinnacle Studio 18 zawiera bibliotekę Scorefitter, czyli wolne od opłat licencyjnych dźwięki i utwory, które automatycznie dostosowują się do długości twoich filmów.

6. Nowość! Darmowe szkolenia online
Uzyskaj pełen dostęp na 6 tygodni do strony StudioBacklot.tv, na której znajdziesz najnowszą zawartość związaną z Pinnacle Studio 18, ogromne ilości innych szkoleń oraz bibliotekę zawartości zwolnionej z opłat licencyjnych. (Treningi są dostępne wyłącznie w języku angielskim.)

7. Usuń niechciane hałasy i popraw jakość dźwięku
iZotope Music & Speech Cleaner w prosty sposób usunie niechciane hałasy z twoich plików audio i wideo. Doświadcz poprawionej czystości i jakości dźwięku! (iZotope Music & Speech Cleaner jest dostępny w języku Angielskim, Niemieckim, Włoskim i Japońskim.)

8. Tworzenie dysków Blu-ray

Nagrywaj swoje filmy w wysokiej rozdzielczości na płytach Blu-ray, aby cieszyć się jakością HD na wszelkich odtwarzaczach Blu-ray.
Wsparcie Pinnacle Studio for iPad
Uzyskaj jedyne rozwiązanie edycji PC współpracujące z urządzeniami przenośnymi. W prosty sposób importuj projekty z Pinnacle Studio for iPad (sprzedawane oddzielnie) i dopracowuj je z użyciem Pinnacle Studio 17 na swoim komputerze.

10. Dowolnie udostępniaj
W prosty sposób dziel się swoimi filmami HD z rodziną i znajomymi udostępniając je na portalach Facebook, YouTube oraz Vimeo. Możesz też w łatwy sposób tworzyć płyty DVD i eksportować je do takich popularnych formatów, jak Adobe Flash FLV, MPEG-4 oraz DivX, a także popularnych urządzeń, jak Microsoft Xbox, Sony PlayStation, Nintendo Wii, Apple TV oraz iPad.

Wymagania systemowe:

 • Windows 8, Windows 7, Windows Vista (SP2) (zalecany system x64)
 • Intel Core2Duo 1.8 GHz, Core i3 lub AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz lub wyższy; Intel Core2Duo 2.66 GHz, Intel Core i5 lub i7 1.06 GHz lub wyższy zalecane do obróbki AVCHD, Stereoskopowe 3D* & obsługa Intel Quick Sync Video
 • 2 GB pamięci RAM lub więcej, min. 4 GB dla Windows 64-bit (zalecane do obróbki stereoskopowego 3D)
 • Karta graficzna zgodna z DirectX 9 (lub wyższym) z obsługą Pixel Shader 3.0, takie jak:
  Seria NVIDIA GeForce6 lub wyższy (zalecane karty z obsługą CUDA)
  Seria ATI X1000 lub wyższe
  Intel GMA X3000 lub wyższa
 • 128 MB VGA VRAM; 256 MB lub więcej jest mocno zalecane, wymagane przez AVCHD, stereoskopowe 3D & CUDA
 • Rozdzielczość ekranu: 1024 x 600 lub wyższa
 • Kompatybilna z Windows karta dźwiękowa(wyjście wielokanałowe wymagane do podglądu dźwięku przestrzennego)
 • 4.5 GB HDD miejsca na dysku
 • Napęd DVD-ROM do instalacji (dotyczy tylko wersji pudełkowej)
 • Połączenie internetowe jest niezbędne do aktywacji kodeków oraz korzystania z usługi Box oraz innych usług sieciowych

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij