Pinnacle Studio 18 Plus PL

Pinnacle Studio 18 Plus PL
298,00 zł netto366,54 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu

Twórz w szybki sposób wspaniałe filmy z użyciem aplikacji Pinnacle Studio 18 Plus, dzięki jej nowej i potężnej architekturze 64-bit oraz zaawansowanej edycji obrazu HD oraz 3D. Nagrywaj obraz bezpośrednio ze swojego ekranu dzięki funkcji Live Screen Capture. Edytuj na 24 ścieżkach i udoskonalaj korzystając z bazy ponad 1800 efektów 2D/3D. Wykorzystaj też 17 wolnych od opłat licencyjnych utworów od Triple Scoop Music. Udostępniaj w serwisach Facebook, YouTube i Vimeo.

Główne powody do zakupu Pinnacle Studio 18 Plus

1. Nowość! Wydajność architektury 64-bit
Rozkoszuj się zwiększoną szybkością i czasem reakcji, renderowaniem wielościeżkowym oraz lepszym zarządzaniem plikami, a także nową, natywną architekturą 64-bit, która pozwoli ci w pełni wykorzystać moc twojego procesora i pamięci.

2. Poprawiono! Live Screen Capture

Nagrywaj bezpośrednio z twojego ekranu, rejestrując zarówno dźwięk systemowy, jak i z mikrofonu. Umieszczanie swoich nagrań w głównej ścieżce jest jeszcze prostsze, tak aby je wykorzystać w swoich filmach, prezentacjach i szkoleniach wideo. (Funkcja Live Screen Capture jest dostępna w języku Angielskim, Francuskim, Niemieckim, Włoskim, Duńskim i Japońskim.)

3. Zaawansowane środowisko edycji
Dzięki obsłudze 24 ścieżek, Pinnacle Studio Plus pozwoli ci stworzyć złożone efekty wielowarstwowe oraz obraz w obrazie w jakości HD lub 3D – zupełnie jak profesjonalni monterzy z Holywood. Uzyskaj równoczesny podgląd swoich klipów źródłowych oraz edycji ścieżki dla intuicyjnej obsługi. Zaznacz punkty początku i końca cięcia klipu źródłowego, a następnie przeciągnij ten fragment na ścieżkę w celu szybkiej i precyzyjnej edycji.

4. Wszystko czego potrzebujesz do edycji 3D
Importuj klipy wideo z takich źródeł, jak kamera GoPro 3D, czy formatów Panasonic MVC. Edytuj w różnych trybach wyświetlania, dodawaj prawdziwe efekty 3D i ciesz się najlepszą jakością dzięki optymalizacji NVIDIA 3D Vision oraz wsparciu dla GeForce. Eksportuj do YouTube 3D, AVCHD 3D i wielu innych w celu odtwarzania na telewizorach 3D HDTV, Sony PS3 oraz innych urządzeniach 3D. Aplikacja Pinnacle Studio Plus pozwala nawet łączyć efekty 2D i 3D w tym samym projekcie.

5. Nowość! Darmowe utwory od Triple Scoop Music
Uchwyć nastrój swojego filmu dzięki idealnej ścieżce dźwiękowej. Wykorzystaj 17 wolnych od opłat licencyjnych utworów od Triple Scoop Music. Dodatkowo, Pinnacle Studio 18 zawiera bibliotekę Scorefitter, czyli wolne od opłat licencyjnych dźwięki i utwory, które automatycznie dostosowują się do długości twoich filmów.

6. Nowość! Darmowe szkolenia online
Uzyskaj pełen dostęp na 6 tygodni do strony StudioBacklot.tv, na której znajdziesz najnowszą zawartość związaną z Pinnacle Studio 18, ogromne ilości innych szkoleń oraz bibliotekę zawartości zwolnionej z opłat licencyjnych. (Treningi są dostępne wyłącznie w języku angielskim.)

7. Wzmocnij swoje filmy używając bazy ponad 1800 efektów, przejść i szablonów
Dodaj atrakcje i poprawki do swoich filmów korzystając z bazy ponad 1800 efektów 2D/3D, animowanych tytułów i przejść. Kontrola oparta o klatkę kluczową umożliwia precyzyjne ustawienie tego, jak mają się poruszać twoje efekty, tytuły i przejścia. Dodatkowo, konfigurowalne szablony Montage zapewniają wstępne tematy – śluby, sporty, wakacje, sci-fi, komiksy i wiele innych – dla szybkich i profesjonalnych efektów za pomocą kilku kliknięć.

8. Zarządzaj i edytuj bibliotekę multimediów
Organizuj i oceniaj swoje nagrania, zdjęcia, muzykę i inne elementy dzięki wbudowanej bibliotece multimediów, która umożliwia szybkie ich wyszukiwanie i ponowne wykorzystywanie. Poprawiaj i ulepszaj swoje media źródłowe w bibliotece bez potrzeby instalowania żadnych dodatkowych aplikacji. Przycinaj, obracaj i zmieniaj wielkość, a także eliminuj efekt czerwonych oczu ze swoich zdjęć. Wyrównuj i poprawiaj nieczyste nagrania dźwięku. Poprawiaj kolory i stabilizuj nagrania z ręki.

9. Wsparcie Pinnacle Studio for iPad
Uzyskaj jedyne rozwiązanie edycji PC współpracujące z urządzeniami przenośnymi. W prosty sposób importuj projekty z Pinnacle Studio for iPad (sprzedawane oddzielnie) i dopracowuj je z użyciem Pinnacle Studio 18 na swoim komputerze.

10. Dowolnie udostępniaj
W prosty sposób dziel się swoimi filmami HD z rodziną i znajomymi udostępniając je na portalach Facebook, YouTube oraz Vimeo. Twórz płyty DVD i eksportuj je do takich popularnych formatów, jak Adobe Flash FLV, MPEG-4 oraz DivX, a także popularnych urządzeń, jak Microsoft Xbox, Sony PlayStation, Nintendo Wii, Apple TV oraz iPad.

   

Wymagania systemowe:

 • Windows 8, Windows 7, Windows Vista (SP2) (zalecany system x64)
 • Intel Core2Duo 1.8 GHz, Core i3 lub AMD Athlon 64 X2 3800+ 2.0 GHz lub wyższy; Intel Core2Duo 2.66 GHz, Intel Core i5 lub i7 1.06 GHz lub wyższy zalecane do obróbki AVCHD, Stereoskopowe 3D* & obsługa Intel Quick Sync Video
 • 2 GB pamięci RAM lub więcej, min. 4 GB dla Windows 64-bit (zalecane do obróbki stereoskopowego 3D)
 • Karta graficzna zgodna z DirectX 9 (lub wyższym) z obsługą Pixel Shader 3.0, takie jak:
  Seria NVIDIA GeForce6 lub wyższy (zalecane karty z obsługą CUDA)
  Seria ATI X1000 lub wyższe
  Intel GMA X3000 lub wyższa
 • 128 MB VGA VRAM; 256 MB lub więcej jest mocno zalecane, wymagane przez AVCHD, stereoskopowe 3D & CUDA
 • Rozdzielczość ekranu: 1024 x 600 lub wyższa
 • Kompatybilna z Windows karta dźwiękowa(wyjście wielokanałowe wymagane do podglądu dźwięku przestrzennego)
 • 4.5 GB HDD miejsca na dysku
 • Napęd DVD-ROM do instalacji (dotyczy tylko wersji pudełkowej)
 • Połączenie internetowe jest niezbędne do aktywacji kodeków oraz korzystania z usługi Box oraz innych usług sieciowych

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij