Photoshop Elements 2020 PL Win

Photoshop Elements 2020 PL Win
378,86 zł netto466,00 zł brutto
Oblicz ratę
DostępnyWysyłka Jutro

Opis produktu


Najnowsza wersja oprogramowanie do edycji zdjęć Adobe Photoshop Elements 2019

Zdjęcia są zawsze pod ręką.
Oprogramowanie pozwala wprowadzać szybkie zmiany, dodawać artystyczne poprawki jak profesjonalista lub edytować zdjęcia, aby zaprezentować swój pomysł. Można dzięki temu wyrażać kreatywność w postaci eleganckich albumów zdjęć i pocztówek. Można uzyskiwać dostęp do zdjęć podczas podróży. Każde zdjęcie jest łatwe do znalezienia.*

Przekształcanie zdjęć
Oprogramowanie pozwala wprowadzać szybkie zmiany, dodawać artystyczne poprawki jak profesjonalista lub edytować zdjęcia, aby zaprezentować swój pomysł. Program Photoshop Elements pomaga w wykonywaniu czynności lub przetwarza materiały za użytkownika.

Tworzenie i udostępnianie
Program pozwala dzielić się pozostającymi w pamięci wspomnieniami przy użyciu albumów zdjęć, albumów z wycinkami i pocztówek prezentującymi indywidualny styl. Zdjęcia można udostępniać w serwisach Facebook, Twitter, Flickr i innych, a opcje tworzenia zdjęć okładkowych dla serwisu Facebook ułatwiają modyfikowanie własnej strony.*

Obsługa zdjęć z urządzeń przenośnych
Oprogramowanie pozwala łatwiej niż kiedykolwiek synchronizować zdjęcia z urządzeń przenośnych z programem Elements w celu zwalniania pamięci na telefonie i wykonywania zabawnych przekształceń. Synchronizacja zdjęć z programu Elements z urządzeniem przenośnym zapewnia dostęp do wszystkich pamięci z każdego miejsca.*


Wymagania systemowe - Windows
Procesor 1,6 GHz lub szybszy z obsługą zestawu instrukcji SSE2
Microsoft Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1 lub Windows 10 (zalecany); tylko wersje 64-bitowe (brak obsługi wersji 32-bitowych)
4 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
5,2 GB wolnego miejsca na dysku na aplikacje i dodatkowo 2,4 GB na wszystkie opcjonalne materiały do pobrania
Wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 (przy współczynniku skali 100%)
Karta graficzna obsługująca standard Microsoft DirectX 9 lub 10
Napęd DVD-ROM (do instalacji z płyty DVD)
Połączenie internetowe na potrzeby aktywacji produktu i pobierania materiałów*
 

Zapytaj o produkt

Blog

Bezpłatne szkolenia PRO100Bezpłatne szkolenia PRO100

Po zakupie programu PRO100 mamy dla Ciebie dodatkową atrakcję! Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi programu, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać jego potencjał.

Czytaj więcej
Promocja Letnia ZWCAD 2024Promocja Letnia ZWCAD 2024

Ciesz się latem z wyjątkową promocją na ZWCAD 2024! ZWCAD 2024 to wyjątkowa edycja, która zasługuje na wyjątkową promocję.

Czytaj więcej
Enscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznychEnscape - odkryj nowy program do wizualizacji architektonicznych

Odkryj nowy program Enscape do wizualizacji architektonicznych, który przeniesie Twoje projekty na zupełnie nowy poziom. Enscpae to profesjonalny silnik renderujący do SketchUp, Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

Czytaj więcej
Norma Standard - promocja do 31.08Norma Standard - promocja do 31.08

Odkryj nowe możliwości w kosztorysowaniu dzięki naszej wyjątkowej promocji na program Norma Standard w zestawie z modułem PDF! Teraz możesz tworzyć dokładne kosztorysy jeszcze wydajniej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij