Photoshop Elements & Premiere Elements 2019 PL Win

Photoshop Elements & Premiere Elements 2019 PL Win
Oblicz ratę

Opis produktu

Zdjęcia i materiały wideo zawsze pod ręką.

Edytuj je, używaj ich, udostępniaj je i przeglądaj — również w podróży. Zachowaj wspomnienia w najlepszym świetle.*

Przekształcanie zdjęć i filmów

Oprogramowanie pozwala wprowadzać szybkie zmiany, dodawać artystyczne poprawki i ciekawe, profesjonalne efekty lub edytować zdjęcia i filmy, aby zaprezentować swój pomysł. Program Elements pomaga w wykonywaniu czynności lub przetwarza materiały za użytkownika.

Tworzenie i udostępnianie

Program pozwala dzielić się pozostającymi w pamięci wspomnieniami przy użyciu albumów zdjęć, albumów z wycinkami i pocztówek prezentującymi indywidualny styl. Zdjęcia i filmy można udostępniać na płycie, w serwisach Facebook, YouTube, Vimeo i innych — a opcje tworzenia zdjęć okładkowych dla serwisu Facebook ułatwiają modyfikowanie własnej strony.*

Zdjęcia i filmy na urządzeniach przenośnych

Oprogramowanie pozwala łatwiej niż kiedykolwiek synchronizować filmy i zdjęcia z urządzeń przenośnych z programem Elements w celu zwalniania pamięci na telefonie i wykonywania zabawnych przekształceń. Fotografie i wideo w programie Elements można synchronizować z urządzeniem przenośnym. Wszystkie wspomnienia są w ten sposób dostępne z każdego miejsca.*

Wymagania systemowe

Windows
 • Procesor 2 GHz lub szybszy z obsługą zestawu instrukcji SSE2; procesor dwurdzeniowy w przypadku obróbki materiałów HDV lub AVCHD i eksportowania do formatu Blu-ray lub AVCHD; w przypadku korzystania z formatu XAVC-S jest wymagany procesor Intel Core i7
 • Microsoft Windows 7 lub Windows 8 (wersje 32-bitowe instalowane w systemach 32-bitowych, wersje 64-bitowe instalowane w systemach 64-bitowych)
 • 2 GB pamięci RAM
 • 10 GB wolnego miejsca na dysku na aplikacje i dodatkowe 5 GB na materiały do pobrania
 • Wyświetlacz o rozdzielczości 1024 x 768 (przy współczynniku skali 100%)
 • Sterowniki dźwięku i ekranu zgodne ze standardem Microsoft DirectX 9 lub 10
 •  Napęd DVD-ROM (do instalacji z płyty DVD)
 • Na potrzeby tworzenia płyt DVD odpowiednia nagrywarka DVD; na potrzeby tworzenia płyt Blu-ray odpowiednia nagrywarka Blu-ray
 • Oprogramowanie QuickTime 7
 • Odtwarzacz Windows Media Player (w przypadku importowania i eksportowania formatów Windows Media)
 • Połączenie internetowe na potrzeby aktywacji produktu i pobierania materiałów*

Obsługiwane w programie Adobe Premiere Elements formaty importowanych/eksportowanych plików: AVCHD, Blu-ray (tylko eksportowanie), DV-AVI (importowanie i eksportowanie w systemie Windows, tylko importowanie w systemie Mac OS), DVD, Dolby Digital Stereo, H.264, HDV, MPEG-1 (tylko importowanie), MPEG-2, MPEG-4, MP3, QuickTime, Windows Media (tylko w systemie Windows). W przypadku niektórych formatów importowanie/eksportowanie może wymagać aktywacji przy użyciu połączenia z Internetem. Aktywacja jest szybka, prosta i bezpłatna.

Zapytaj o produkt

Blog

#zostańwdomu i pracuj zdalnie#zostańwdomu i pracuj zdalnie

Drodzy Klienci! Aktualna sytuacja związana z wirusem COVID-19 jest trudna dla każdego z nas. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i chrońmy swoich bliskich.

Czytaj więcej
3ds Max 2021 już dostępny!3ds Max 2021 już dostępny!

Narzędzia firmy Autodesk do pracy z grafiką 3D, w tym m.in. 3ds Max 2021 zostały udoskonalone i wzbogacone o kolejne nowości i rozszerzenia w zakresie wydajności i efektu końcowego.

Czytaj więcej
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj informacje o promocjach i nowościach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz dokonać zmiany sposobu zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij